Wpis z mikrobloga

nie rozumiem czemu kobiety sa napietnowane za wpadki, a mezczyzni nie, tak jakby sie wcale do tego nie przyczynili.


@TypowaKarynka: Cooo? To ze zwykle taki facet ma zmarnowane zycie i musi ciezko tyrac na utrzymanie swojej ex wraz z dzieckiem to wcale nie jest napietnowanie. Pewnie trzeba jeszcze takiego za jaja z mostu powiesic?
  • Odpowiedz
żadna nie jest skuteczna na 100


@alicemeow: Chyba jesteś zbyt pruderyjna;) Np. początek w prezerwatywie na wszelki wypadek, a koniec w buzi:) nawet w przypadku pęknięcia prezerwatywy przed pełnym wytryskiem nie ma opcji, by plemniki dostały się do pochwy, bo przy ich znikomej ilości w płynie preejakulacyjnym żel plemnikobójczy jest w pełni skuteczny. Mam jeszcze kilka innych sposobów, ale zachowam je dla siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co
  • Odpowiedz
@muszka_owocowka: @numberxnine: @kiszczak:

Chodzi mi o to, że życie nie jest takie czarno-białe. Naprawdę zadziwia mnie łatwość z jaką przychodzi ludziom ocenianie innych. Sytuacje są różne. Życie się różnie układa. Czasem ludzie mają dużo dobrej woli, a i tak nie wychodzi jak powinno. A na pewno nikt nie jest tak kryształowy jak byśmy sobie życzyli. Zrozumienie tego to oznaka dojrzałości.

Najbardziej jednak przeraża mnie ta prymitywna pogarda dla ludzi,
  • Odpowiedz
A wszystkim Panom, którzy z taką łatwością w tym wątku szydzą z obcej dziewczyny


@szatniarka: Jako, że mnie zawołałaś poczułem się bardzo urażony takim stwierdzeniem. Oczekuję, iż wskażesz cytatem gdzie pozwoliłem sobie szydzić z samotnej matki albo jednoznacznie mnie przeprosisz.
  • Odpowiedz
Znam dużo przypadków samotnych matek w wieku 20 lat. W przeważającej większości przypadków ojciec siedzi w więzieniu. Jak ktoś przy zdrowych zmysłach chciałby wychowywać dziecko takiego śmiecia. Jak wyjdzie po latach to się upomni o swoją "własność" , a ciebie jeszcze pewno będzie chciał zabić.
  • Odpowiedz
  • 3
@Dinth

Cooo? To ze zwykle taki facet ma zmarnowane zycie i musi ciezko tyrac na utrzymanie swojej ex wraz z dzieckiem to wcale nie jest napietnowanie. Pewnie trzeba jeszcze takiego za jaja z mostu powiesic?


No rzeczywiście straszne, ktoś wymaga od biednego faceta, żeby swoje dziecko, które zmajstrował dobrowolnie, utrzymywał. Horror.
  • Odpowiedz
@szatniarka: Empatia działa w obie strony (przypominam tutaj, że empatia to nie tylko "łączenie się w bólu", ale też, na przykład, zdolność do spojrzenia na sytuację z punktu widzenia innej osoby), dlatego ja całkowicie rozumiem, że ktoś może skreślić dziewczynę 8/10 tylko dlatego, że ma dziecko. Poza tym, z tego co się orientuję w wykopowych standardach, dziesięciostopniowa skala odnosi się do wyglądu, a nie charakteru. Pewnie mogłoby się zdarzyć, że kobieta
  • Odpowiedz
Drodzy Panowie. Skoro według was samotne matki to kobiety drugiej kategorii, to jak ocenić mężczyzn, którzy zostawiają je z dzieckiem?


@szatniarka: Nie obchodzi nas to bo większość z nas nie jest homo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak nie do końca wiem co ma do tego moja pruderyjnosc, ale wytrysk w ustach nie zaliczam do metod antykoncepcji. Chodzi mi o to, że zaden ze srodkow antykoncepcyjnych, nawet wlasciwie stososowany nie da Ci 100% zakladajac wytrysk w środku, chociaż jak wszyscy wiemy, w preejakulacie też znajduja sie plemniki. Może to być 99,9% jak w przypadku tabsow, ale zawsze trzeba zalozyc, ze bawiac sie w seks istnieje ryzyko nieplanowanej ciąży, choćby
  • Odpowiedz