Wpis z mikrobloga

@parasolki kurła widzę że wykop wciągnął mój komentarz z lutego ( ͡° ʖ̯ ͡°) od nowego roku zmieniłem firmę i tak jak w poprzedniej miałem zapierdziel tak w tej się nudzę bo zadania są przeszacowane i lider mojego zespołu sugeruje żebym znalazł sobie hobby bo za szybko robię zadania xD olso prawie wszyscy pracują zdalnie więc ciężko zawiązać jakieś nowe znajomości :/ a u ciebie jak nowa praca
  • 0
@tallman ja miesiąc w obecnej pracy, zaczęłam z grubej rury na tyle że nie byłam w stanie wszystkiego głową ogarnąć a teraz nie mam nic sensownego do roboty i się #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale staram się zbyt nie uzewnętrzniać i jeździć obserwować ( ͡º ͜ʖ͡º)
też wszyscy zdalnie i przez to mam poczucie że jest jakaś bariera. no i póki co
@parasolki no właśnie u mnie niektórzy mieszkaja blisko biura a i tak 100% zdalnie bo im tak wygodnie xd no ale w IT to chyba standard. przez to człowiek nie wie nawet czy może rzucać krawędziowymi żartami bo nie zna się ludzi i nie wie jak zareagują xd 4 miesiące w nowej robocie a nadal brak jakiegokolwiek czatu z memami i heheszkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@tallman NO WŁAŚNIE. próbuje wybadać grunt i daje jakieś 10% mocy standardowego żartu ale czasami i tak nie siada ()
za tydzień wieczór integracyjny więc może coś się uda wybadać więcej

idźcie na piwo :D
@parasolki no jest już zaplanowane wyjście na piwo. 90% facetów gadających na nerdowskie tematy brzmi bardzo kusząco ( ͡º ͜ʖ͡º) ostatnio wrzuciłem cenzopape na czat i nie było żadnej reakcji więc zamknąłem się w sobie ()
  • 0
@tallman ojezu to za grubo xD
ja najbardziej kocham memy o jechaniu na pracę ale to niestety jest chyba na samym końcu listu rzeczy dozwolonych u mnie szczególnie że jakby pracuje w HR XD
w poprzedniej mieliśmy tajny czat z memami i leciało wszystko xD największa zaleta tamtej pracy
  • 0
@tallman problemy polskiej branży it? :D kocham xD tam jest grubiej niż na wykopie xD

z zasłyszanych historii ciężko się nie zgodzić z opiniami jakie są. i myślę że branie tego pod uwagę w swojej pracy zamiast srania się na LI że brzytko o nas muwiom jest najlepszym rozwiązaniem dla obu stron

masz link do tego?
  • 0
@tallman kiedyś było trochę rozsądniej i dało się jakiś merytoryczny feedback wynieść a teraz to tylko gównoburza. natomiast pytanie jaki procent myślenia branży reprezentuje ta grupa bo może w rzeczywistości sporą część ludzi takie podejście i myślenie faktycznie ma
chociaż patrząc na to że rynek trochę zwolnił w porównaniu z zeszłym rokiem pewnie tylko szczekają w internecie a w realu siedzą cicho za swoimi dwoma monitorami
@sajmen to uczucie kiedy po 5 miesiącach dostałam powiadomienie o Twoim komentarzu i zobaczyłam swój sprzed dwóch o którym zdążyłam zapomnieć :D


@parasolki: hehe, lubie ten wątek, czuje się jak na spotkaniach rodzinnych po latach
Pamietam jak czytałem i szukałem o dniu próbnym fora, trafiłem na Twój temat i... dalej pracuje w tym samym miejscu ;)
czekamy na kolejne updaty ;-)