Wpis z mikrobloga

@parasolki: rzadko jest tak, że aktualizowany jest 5 letni wątek, w miare regularnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a więc i ja szukałem dorywczej na weekendy pracy, googlowalem jak wygląda "dzień próbny", bo mimo, że miałem ~8 pracodawców to nigdy nie miałem czegoś takiego jak dzień próbny. No i pogooglowałem o co tu chodzi i mi wpadł Twój wątek.
To jest ciekawe jak to się zmienia, zobacz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sajmen: @sajmen:
U mnie mega zmiana była tam. :D
Ale tez długo to trwało, żeby sie ogarnąć

Teraz w lutym stuknie 3 lata w nowym miejscu (inna branża zupełnie), hajs ok, ścieżki rozowju są, poszłam nawet na studia kierunkowe, pracodawca idzie na rękę gdzie trzeba. Moze momentami nawet za dużo luzu mam, bo przychodzę do pracy po 11 xD

A skad pomysł na prace dorywczą i czemu w ogole tak?
@parasolki szkoda strzepic ryja ale cieszę się że u ciebie dobrze :) byłem dziś na rozmowie o pracę żeby wyrwać się z kołchozu i będę czekał na odpowiedz. Studia prawie skończyłem i pisze magisterkę ale musiałbym się jeszcze dokształcić żeby startować w tej dziedzinie a nie ma kiedy ( ͡° ʖ̯ ͡°) no przynajmniej w życiu prywatnym dobrze bo się ohajtałem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tallman: czyli zmiana pracy po studiach zgodnie z planem :P
Jak idzie magisterka? Jaki temat?

Gratulacje z powodu ożenku :D

Ja zaczęłam 1 semestr Psychologii w Biznesie. Brzmi troche jak tarcie chrzanu na dyplom ale studia są super
@parasolki a dziękuję! niestety zabrakło weny i danych na ciekawszy temat więc zdecydowałem się na znalezieniu cech warunkujących sukces małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce wschodniej. Studia mi się podobały ale nie cierpię pisać długich prac xd ja już drugi raz bym się nie zdecydował na studia. Po ślubie człowiek ma mniej czasu na wszystko nawet bez dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tallman: a jaki kierunek studiów?
Polska wschodnia ciemawy temat, dużo grantów mają ale jakoś nie bardzo sie tam kręci chyba. Czy dla urozmaicenia słownictwa w pracy używasz zamiennie "Polska B"? ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tallman: firma w której pracuje zajmuje sie między innymi big data, AI itp.

A psychologia w biznesie to takie połączenie zalet psychologii i zarządzania przy jednoczesnym odrzuceniu wad obu, a ja chce być rekrutywką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(W sumie bardziej wewnętrzny HR ale taki z misją i rozmysłem a nie dopasowaniem rodzaju pizzy do charakteru pracownika)
A skad pomysł na prace dorywczą i czemu w ogole tak?


@parasolki: a wiesz, pracuje zdalnie juz 3 lata i w to lato, tak sie wkurzyłem na temperatury w Warszawie (nie lubie ciepła), że w czerwcu spakowałem walizki do samochodu ustawiłem GPS kierunek północ i wyruszyłem. Miałem tylko posiedzieć tu 2 miesiące, żeby upały znieść, a w międzyczasie pochodziłem i popytałem o pracę właśnie na weekendy, żeby: poznać szwedów i ich
  • 0
@tallman kurde wiedzę że odpisałeś ale na apace nie mam ani Twojego ani mojego komentarza.
w skrócie w mojej pracy #!$%@? gorszy cyrk niż z nowym wykopem xD
już mam nową ofertę więc bezrobocie było krótkie, zaczynam za dwa tygodnie, pracka 90% tego co sobie wymarzyłam jako ideał miejsca w którym chciałabym pracować (ʘʘ)