Wpis z mikrobloga

@parasolki: Internet obfituje w asystentki stomatologiczne;) wracając do tego darmowego dnia próbnego, to że "pracodawca" szkoli pracownika leży w jego interesie, aby ten przyszły pracownik robił dla niego hajs;)
@KalaFFior: Nie zawsze to tak działa. Jestem mało doświadczona w zawodzie, poza tym dzień próbny to też okazja dla mnie, żebym sprawdziła czy miejsce w którym mam pracować odpowiada moim wymaganiom, i oni mnie nie szkolą w żaden sposób, bo to nie jest jakaś "inna" wiedza niż to samo co wszędzie, więc nawet teraz jak będą mnie doszkalać będą poświęcać swój czas na to, że ja nie jestem na takim poziomie
@parasolki: to wcale nie jest tak, że jest setka kandydatow na to miejsce, u koleżanki w klinice od pól roku szukają asystentki. W tym czasie byly 4 które rezygnowały po miesiącu - bo trzeba pracować i czasami pomyśleć;) znaleźć dziś dobrego pracownika jest naprawdę trudno. Tak czy inaczej powodzenia :)
@maureliush1: tak :D
praca jest jeszcze lepsza niż podejrzewałam, ostatnio nawet mała podwyżka wskoczyła niespodziewanie mimo, umowa podpisana (czas określony), niedługo urlop. pracy momentami nadmiar, ale ogólnie bajka.
czas szybko leci :O
@DzemZeSwinki
@Czarny_Sezam
@Mr_Przemyslaw
@Kamson_San
@KalaFFior
@damian_co_dalej
@tallman
@Flypho
@Myrcin-
@maureliush1

to uczucie kiedy po 2,5 roku pracy tam spieprzałam aż się kurzyło bo moja firma-ideał zakończyła transformację w swoją ostateczną formę Januszex SA. Niestety wcześniej nie widziałam po prostu znaków ostrzegawczych i śmieję się przez łzy sama do siebie teraz czytając ten wpis.
Od dwóch miesięcy nowa praca. Tym razem nie jaram się na wejściu tylko przyglądam się uważnie znakom :D
A