Wpis z mikrobloga

Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być założona "luźno"? Dodam że jest z #zara , i wszystkie modele mają dokładnie takie zakończenie. Żadnej płaskiej. A na stronie są często prezentowane właśnie nie włożone do spodni.

Wiem że może to nie jest najlepsze miejsce do tego typu pytań, ale może ktoś sensownie odpowie :)

#modameska #menswear #rozowepaski #rozowypasek
Pobierz
źródło: comment_ulWsGkTz3SVYwGTJyEbSEyffhg4WvLSe.jpg
  • 176
@Dobre_bo_z_Marcepanem ale bul dupy to ty powstrzymaj,hełm typowo rzymski,barwy bardziej podchodzą mi pod Galów.

Co do ubioru Celtów itd. tu mnie masz,zapomniałem o tym obszarze a skupiłem się na starożytnej Grecji.

@Kalak: Może ktoś pisał, może nie. Dla mnie taki styl jest nie do pomyślenia, ale to ja. Ty możesz mieć inny gust. Koszula w spodniach nawiązuje chociaż trochę do stroju formalnego. Twój styl to nie jest styl formalny. Ja jak noszę koszulę, to noszę ją w spodniach, najczęściej marynarka i krawat. Do tego odpowiedni pasek, spodnie długości formalnej, pełne skarpety (nie piętki, jak u ciebie, czy ich brak - mają uzupełniać
@Kalak: w zarze slim to gdzie indziej jak skinny.
kurtka od nich to dopiero w xl była dobra,a i tak dosyć dopasowana. inne marki to akurat L są ok.
ubrania mają typowo na suchoklatesow, pedalkow. widać to chociażby na ich stronie www.

A nogi masz jak patyki, sory XD
@Kalak: ja #!$%@?, czytając takie #!$%@? o normalne spodnie slim fit z pinrollem mam ochotę usunąć konto na tym portalu dla #!$%@? stulejarzy.


Tak na marginesie to #!$%@? wam do tego jak się ktoś ubiera, ciekawe czy jesteście tak chętni do #!$%@? sie o ubiór w realnym życiu.
Chyba spodni slim fit na oczy nie widziales.
@smierdzacy_karakan: Powiedz mi dlaczego jak ktoś ma zegarek na prawej ręce to jest jakiś trędowaty? #!$%@?, a ja jak jestem leworęczny i piszę to mi ten zegarek przeszkadza na lewej ręce. Mój ojciec wielu lat nosi zegarek na prawej ręce i wiecznie mieli ludzie o to pretensje.
@Usunelem_Konto: Wiesz stuleje chodzą w dzwonach, a jak gość nosi rurkowate spodnie i ma pinrolla to jest pedał itp. itd. Tutaj taka hierarchia, najlepiej nie pytać o ubiór tutaj bo od razu hejt .