Wpis z mikrobloga

Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być założona "luźno"? Dodam że jest z #zara , i wszystkie modele mają dokładnie takie zakończenie. Żadnej płaskiej. A na stronie są często prezentowane właśnie nie włożone do spodni.

Wiem że może to nie jest najlepsze miejsce do tego typu pytań, ale może ktoś sensownie odpowie :)

#modameska #menswear #rozowepaski #rozowypasek
Pobierz
źródło: comment_ulWsGkTz3SVYwGTJyEbSEyffhg4WvLSe.jpg
  • 176
@Rain_:

jak sama nazwa mówi:zmienianie się w niewiastę.


I jakie są symptomy zmieniania się w niewiastę w tym konktekście?

Wąskie spodnie?
-mężczyźni noszą wąskie spodnie od starożytności i w każdej epoce

Golenie nóg?
-zwyczajna estetyka, robią to też koksy z siłowni
@Rain_:

o czym ty #!$%@? człowieku, a gdzie ja napisałem, że to ta sama epoka?!

zarówno w jednej jak i w drugiej epoce mężczyźni nosili wąskie spodnie i jak temu zaprzeczasz to idź się uczyć historii
@Utiopa:

następnym razem otaguj #streetwear bo sporo piwniczanow ma to na czarnolisto. A poza tym tak jest spoko


+1. BTW: sporo kolesi z #modameska też ma to na czarnolisto.

@Kalak:
A w/w #modameska powie Ci, żebyś wpuszczał koszulę w spodnie. Możesz wtedy pokazać pasek, który jest jednym z niewielu dodatków, jakie noszą faceci (dodatki są b. ważne! czynią strój ciekawszym, spójniejszym, solidniejszym). Poza tym, pasek pełni funkcję swoistego atrybutu męskości.
@Rain_:

pierwszy obrazek to średniowiecze

drugi to starożytność

trzeci doba oświecenia

Gimbazę skończyłem 5 lat temu, z historii pisałem maturę rozszerzoną, a część historii mam jeszcze na studiach i pasjonuję się militariami sprzed epoki broni palnej
@Dobre_bo_z_Marcepanem podajesz jako przykład starożytności legionistę rzymskiego,gdzie nie wiem z którego dokładnie okresu cesarstwa jest,plus to jednostka militarna a nie normalni obywatele.Aegument bardzo słaby

@Rain_:

Nie studiujesz nic związanego z historią Rzymu, bo nikt taki by nie pomylił legionisty rzymskiego z wojownikiem galijskim, który jest na obrazku, więc daruj sobie kłamczuszku.

Również osoba studiująca cokolwiek z historią Rzymu wie, że dla Rzymian we wczesnym okresie noszenie spodni było znakiem barbarzyństwa, tak jak niekiedy noszenie zarostu.

Po trzecie spodnie noszono na terenach z chłodniejszym klimatem, jak góry czy w ogóle północna Europa, dlatego dla Germanów, Galów,