Wpis z mikrobloga

Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być założona "luźno"? Dodam że jest z #zara , i wszystkie modele mają dokładnie takie zakończenie. Żadnej płaskiej. A na stronie są często prezentowane właśnie nie włożone do spodni.

Wiem że może to nie jest najlepsze miejsce do tego typu pytań, ale może ktoś sensownie odpowie :)

#modameska #menswear #rozowepaski #rozowypasek
Pobierz Kalak - Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być...
źródło: comment_ulWsGkTz3SVYwGTJyEbSEyffhg4WvLSe.jpg
  • 176
@Kalak: Wydaje mi się że w tym momencie według uznania, też zależy do jakich spodni jak lubisz nosić. Tylko jak już wepchniesz w spodnie i się wymnie na dupie to raczej tak już zostaw do końca dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byle tylko sama koszula nie była źle dobrana rozmiarem, to będzie ok.
@Kalak: koszule zawsze można wsadzić w spodnie, właśnie wyciągnięcie jej na zewnątrz jest opcjonalne jeśli koszula jest w miarę krótka nie wyjściowa. Ale nie będę Ci tego tłumaczył, skoro będziesz nakładał koszulę do flyknitów.
@aurealia: ona właśnie ma takie zakonczenie, że nie da rady jej sie włożyć w spodnie. Jak podniesie ręce do góry to wyjdzie.
@Kalak: Jak najbardziej nie wciągaj, przecież wygląda bardzo dobrze. Sam taką mam i tak chodze. Nie dośc, że wygodniej, to i lepiej sie prezentuje.
@Kalak: Chłopacy majom racje, hehe, kup sobie jakieś normalne bojówki, hehe, albo raperskie sztos żebyś wyglądał, hehe, jakbyś sie zesrał, hehe. A koszula jest spoko, obstawiam, że się ją wkłada w spodnie.
Miłego dnia!