Wpis z mikrobloga

Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być założona "luźno"? Dodam że jest z #zara , i wszystkie modele mają dokładnie takie zakończenie. Żadnej płaskiej. A na stronie są często prezentowane właśnie nie włożone do spodni.

Wiem że może to nie jest najlepsze miejsce do tego typu pytań, ale może ktoś sensownie odpowie :)

#modameska #menswear #rozowepaski #rozowypasek
Kalak - Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być...

źródło: comment_ulWsGkTz3SVYwGTJyEbSEyffhg4WvLSe.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gretiss:

te napięte do granic możliwości dżinsowe rurki, tak ciasne, że aż się marszczą na kolanach

slimfity

Wybierz jedno xD.

@Kalak: włóż do spodni, podnieś obie ręce wysoko do góry, opuść i zobacz czy dół koszuli nie wypada. Przy tej długości z boku na 99% będzie wypadać. I podziwiam za nieugotowanie jaj w dżinsach przy tej temperaturze.
  • Odpowiedz
@Kalak: @NieMamCzasuNaSen: @Mam_na_imie_czosnek:

Już wiem czemu niektóre loszki lubią tak ubranych facetów. (Lubić < chcieć mieć) Bo wiedzą że jak mu sie jajka mieszczą w takie spodnie to że nie będzie krzyczeć jego imienia. I poza propsami w necie za ubiór to szans na wyrwanie jakies miłej Pani nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sprytnie drogie Panie i #s----------------y
  • Odpowiedz