Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane :3

Spełniam niedługo swoje wielkie marzenie i za miesiąc w moim domku zawita kotek ʕʔ

Kuwetka już czeka, ale z racji, że bardzo mi zależy, żeby to co na tej kuwetce zostawi moja kicia było wynikiem zdrowej i racjonalnej diety, to mam pytanie, gdzie w Warszawie można kupić wegańskie jedzenie dla kota? :)

Szukam też kociego trenera - czytałem kiedyś, że jest możliwe tak wychować kota, żeby nie wyrósł na psychopatycznego mordercę, który będzie martwe myszy do domu przynosił :/

#weganizm #wegetarianizm #govegan #warszawa #koty #kot #szczescie

Hejterów proszę uprzejmie o zignorowanie tego postu, jeśli nie wiecie jeszcze jak bardzo dieta wegańska jest lepsza i zdrowsza od każdej innej to odsyłam do Google.
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@ptasiek2: @plusbear: @ereswude: @kyloe: wiedziałem, że zaraz się ktoś przypierodoli, że to jest zarzutka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja #!$%@?ę ;/

Dla waszej informacji: mnóstwo kotów jest na diecie wegańskiej i nie mam w tym nic dziwnego. Skoro jest to najlepsza dieta dla człowieka według mnie i wielu moich braci, to czemu niby miałaby się nie sprawdzać dla innego ssaka
  • Odpowiedz
@Swiatek7: Przykro mi, Twoje działania z góry skazane są na niepowodzenie, próbowałem oduczyć swojego koteła jedzenia mięsa ale bez skutku. Za nic w świecie nie chciał przestawić się na wegańską dietę. Powiem więcej! Nadal z zimną krwią mordował biedne i niewinne stworzenia! Nie pozostało mi więc nic innego jak uśpić tego pchlarza...

  • Odpowiedz