Wpis z mikrobloga

@kwsap: nie ma ludzi perfekcyjnych. Ci co walczą są trochę sebami, testosteron etc., tyle kasy to i #!$%@? w baniaku. Mi tam to w zasadzie wisi, podoba mi się, ze jest taki bezczelny i przynajmniej w swojej wadze #!$%@?ł każdemu. Czekam aż się ogarnie w wyższej.
@Sahasrara: Jego styl walki i pewnosc siebie jest napewno dobrym towarem marketingowy bo moze sie podobac.

Ale co to za osiagniecia ze typ brał social i caly czas na silowni był ? W kraju takim jak irlandia jak on był 19, 20 latkiem tutaj był cud gospodarczy trzeba było być chyba intelektualna aneba zeby nie miec pracy.

Generalnie robi duzo szumu ciekawe czy pociagnie jeszcze z 2-3 lata w mma wtedy
@kwsap: @chromatografia: @BojtaS: @tony_soprano: @kwsap: @tony_soprano:

To był odcinek The Ultimate Fighter, gdzie Conor był trenerem. Wujek Dana zaprosił dziewczyny, aby chłopacy mogli się zrelaksować (wszyscy zawodnicy MMA siedzą odizolowani od rodziny, internetu i innych mediów - należało im się). Poza tym oni tam pili dużo przed kamerami, więc nie wierzę w tą linię koki :P Conor jest wierny i na pewno nie zdradzałby swojej dziewczyny
@Sahasrara: mówi się, że za wielkim człowiekiem, mężczyzną, dowódcą itp stoi wspierająca go kobieta - skąd takie baby się biorą? Nie zawsze trzeba być supermanem, krisztianoronałdo czy innym - pojawia się w twoim życiu kobieta, która cię kocha i WSPIERA i możesz wszystko. Jak masz jaja ze stali, to żyjesz samotnie (może z modelką, ale sam) i robisz to sam - ale normalny człowiek może osiągnąć sukces, mając kogoś, kto wierzy
@chromatografia: Nigdzie nie napisałem, że nie można. Po prostu opisałem sytuację - ten film co @kwsap wrzucił to czysta prowokacja w stylu pudelka. Jestem wielkim fanem Conora, oglądałem The Ultimate Fighter i dla mnie to jest oczywiste, że filmik jest spreparowany/wyrwany z kontekstu. Ktoś pod takim filmikiem napisał, że to były prostytutki i Conor kokę wciągał, a wy od razu to na wiarę bierzecie. Wdg mnie to nie były prostytutki, a