Wpis z mikrobloga

  • 1
Witam mirków . Chciałbym się wam trochę wyźalić. jestem( bylem) z #rozowepaski w #zwiazki przez 8 lat (rok temu #slub) . Ostatnio trochę się pokłocilsmy. Ona wróciła do swojej mamy. Dowiedziałem ze chodzi do #psychologia bo ma #zaburzeniaosobowosci. Nie chce ze mną rozmawiać. Powtarza w kółko że tylko #rozwod. dodam tylko ze poznała "kolegę ", który tylko ją nakręca. Juz swojej mamy się nie słucha tylko jego.
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@TheSjz3: majątku dużego nie mam. a co do tego typa to dziś niechcący poznałem zaczął mnie szarpać wiec wezwałem policję
  • Odpowiedz
@muwie: a co Ci szkodzi? Najwyżej sąd nie uzna i podzieli majątek tak jak w przypadku normalnego rozwodu.

Tutaj należałoby wkleić Stonogę - To jest dramat.
Bo ta twoja luba to naprawdę ma nierówno pod sufitem a do tego byle frajer potrafi ją owinąć sobie wokół palca. :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wotek933: tak po jednej. najbardziej to mnie zastanawia. Rozumiem jakbym ją bił gwalcil czy coś innego. a to była kłótnia ze cały czas siedzi albo z komórką albo z laptopem. dochodziło do tego ze ja ją przytulalem gdy szedłem spać a ona sobie pisała
  • Odpowiedz
@muwie: Piszesz, ze siedziała na telefonie i laptopie, jesteś w stanie określić z kim tak namiętnie pisała, co takiego robiła? Podobna sytuacja miała miejsce również przed ślubem?
  • Odpowiedz
@qwedsa: Hm przed ślubem nie, ale na początku naszej znajomości. Ale to olałem bo to jeszcze była normalna znajomość a nie miłość.
@agaja: Powiem Ci prawdę, ona "lubi" poznawać ludzi przez neta, a w realnym życiu jest aspołeczna.
@wotek933: Nie wiem co by musiało się stać, abym jej zaufał. A po drugie jest takie powiedzenie, że jak ktoś zacznie zdradzać to będzie to robił
  • Odpowiedz
Ja to mówią mądry polak po szkodzie. Na przyszłość wiem, że jeśli, ktoś Ci mówi, że #rozowypasek ma trudny charakter to uciekać od niej gdzie pieprz rośnie.
  • Odpowiedz