Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że pompowanie balonika to już tylko i wyłącznie robota mediów, kibice już są przygotowani na klapę co widać po opiniach tutaj, gdziekolwiek pod artykułami czy jak rozmawia się w robocie z ludźmi. To dobrze, widać że ludzie są już tym zmęczeni i wiemy gdzie nasze miejsce.

#pilkanozna #euro2016 #reprezentacja
  • 5
  • Odpowiedz
@petrelli30: ręce opadają.

wiemy gdzie nasze miejsce.


mentalność przegranych. Jest się czym chwalić i z czego cieszyć. Reprezentacje, które mogą pomarzyć o składzie jaki ma nasza drużyna jadą z pełnym bojowym nastawieniem. I pewnie przegrają, ale liczy się to co dadzą z siebie na boisku dla swojego kraju. I będą witani jak bohaterowie nawet po 3 porażkach. To tylko u nas ludzie mają uciechę z porażek własnej reprezentacji. Ale niech
  • Odpowiedz
@petrelli30: każdy pieprzy a w niedziele przed telewizorami i na miejskich strefach kibica każdy Janusz będzie darł mordę ubrany w szalik i koszulkę śpiewając przyśpiewki. Magia futbolu, jak to zwykł mawiać Kaziu: piłka jest okrągła a bramki są dwie i dopóki piłka w grze, wszystko może się zdarzyć! |:)
  • Odpowiedz
@tatwarm: niestety ale to ręce opadają ale jak sie czyta Twój wpis. Po pierwsze - kto sie cieszy z przegranych, ja? A na jakiej podstawie tak twierdzisz. Po drugie ewidentnie mylisz pesymizm z realizmem zarzucając mi mentalność przegranych. Po trzecie popełniasz ten sam błąd z Lewandowskim co wszyscy. Myślisz, ze z Krychowiakiem sami wygrają mecz? Jednostki nie sprawiają, że nagle stajemy się w jakiejś dziedzinie faworytami. Czy mając Radwańską jesteśmy
  • Odpowiedz
@petrelli30:

wiemy gdzie nasze miejsce.


to jest twój przegryw. Obojętnie jaki skład by na ten turniej nie pojechał to ty już wiesz, że powinniśmy się ustawić w kolejce do bicia. A wiesz dlaczego nie powinniśmy tak zrobić? Bo zarówno piłkarze jak i trener pokazali, że stać ich na wiele. Były przed tym turniejem eliminacje (nie wiem czy śledziłeś, pewnie nie bardzo) w których nasza drużyna (skazywana na pożarcie i porażkę) zakwalifikowała się do turnieju mając tylko jeden punkt mniej od Niemców, przegrywając raz i strzelając od nich o 9 goli więcej. To jest nasze
  • Odpowiedz