Wpis z mikrobloga

Mirki, jeden osobnik na wykopie zgarnia atencje i plusy za chec wplacenia kasy na cele charytatywne - zrobie to samo, ale na innych warunkach - wydam minimum 100zl na cele charytatywne nawet jak ten wpis bedzie mial 0 plusow (robie to dla siebie) - pieniadze przeznacze na schroniko na ulicy reksia w Bielsku Bialej.

Kazdy plus do jutra nim sie tam wybiore to bedzie +10 gr do kwoty jaka wspomoge to schronisko :)

#bielskobiala #schronisko #charytatywnie i na koniec moj tag #chcezyc - bo to moj pierwszy krok w kierunku proby odzyskania zycia po prawie roku odkad zostawila mnie narzeczona
  • 58
  • Odpowiedz
@NieMogeSiePoddac: Takie akcje są bezsensu, bo pokazujesz ludziom, że oni już pomagają klikając w jakiś śmieszny zielony plusik na stronie ze śmiesznymi obrazkami. W ten sposób zaspokajają swoją potrzebę bycia pomocnym i myślą, że już jest ok. Zdecydowanie lepszy byłby ten wpis, gdybyś napisał wpłacam stówę, chcesz kliknąć w plusa? Najpierw wpłać jakąkolwiek kwotę na przez siebie wybrany cel charytatywny.
  • Odpowiedz
Kontestujesz atencyjne #!$%@? zostając atencyjną #!$%@?ą? #bekazpodludzi Jakbyś był taki bezinteresowny, to byś wiózł teraz tę stówę do schroniska zamiast czekać na plusy na wypoku... Chcesz żyć, to żyj, a nie pisz o tym w Internetach.
  • Odpowiedz
@Zord0n: W porzadku jest w tym racja, tylko jaka masz pewnosc ze Twoje podejscie sprawilo by ze zrobili cokolwiek? Po takim wpisie pojawily by sie kolejne hejty typu - "jak wplaciles to zostaw to dla siebie a nie musisz chwalic sie tym na portalu ze smiesznymi obrazkami!". A tak to zaczyna sie robic atencja pod moim wpisem ja pomoge psiakom (i ludzie ktorzy to zaplusuja) a sam na tym cos zyskam,
  • Odpowiedz
@NieMogeSiePoddac: szukanie na siłę uwagi w interneci w niczym ci nie pomoże, serio. Będziesz tkwił w tej swojej wirtualnej rzeczywistości i myślał, że jest coraz lepiej aż będziesz już po uszy w gównie i obudzisz się dopiero, gdy gówno zaleje ci oczy i nie będziesz widział już monitora.
  • Odpowiedz
@NieMogeSiePoddac: Bo dalej siedzisz w internecie. #!$%@? tu, że problemem jest jechać do schroniska i po prostu pomóc, na siłę próbujesz znaleźć sobie jakąś motywację, niby jakieś plusiki na portalu, gdzie obrażają papieża. To jest tylko i wyłącznie złudne twoje uczucie jakiegoś, pożal się Boże, rezultatu.

  • Odpowiedz
@NieMogeSiePoddac: bo to jest akcja 'żebroplusy'. Chcesz wpłacić, to wpłać. Ja co roku wpłacam na kilka fundacji i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby sobie tym nabijać atencję.

Jak widzę kogoś, kto obnosi się z tym, że wpłaci marne 100zł to mnie śmiech bierze, bo widać od razu, że taka osoba robi to na pokaz.
  • Odpowiedz
@Zord0n: Nie spinaj tak, większość użytkowników i tak by nie wplacila. I trochę szkoda że na wykopie cokolwiek by ktoś chciał zrobić np: dla społeczności to spływa na niego hejt bo przecież jak tak można. Z ciekawości spytam czy ty wplaciles w ostatnim czasie coś dla potrzebujących? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj, ale nie psuj zabawy innym. Zaloze się że na wykopie jest sporo niepełnoletnich jeszcze osób, a takie akcje właśnie
  • Odpowiedz
@Zord0n: Nie rozumiem dlaczego to wywyluje w Tobie az taka agresje. Tak w taki sposob szukam motywacji, i kto wie moze jeden z tych plusow, moze jedna z odpowiedzi bedzie od osoby ktora mi naprawde pomoze. Ja nie potrzebuje motywacji zeby tam jechac - jak napisalem zrobie to nawet jakby bylo 0 plusow i odpowiedzi. Ja potrzebuje motywacji zeby zaczac znow zyc i nie poddaje sie tylko probuje kazdego mozliwego sposobu.
  • Odpowiedz
@NieMogeSiePoddac: Nie rozumiesz skąd ta agresja? Przejrzyj ich gównowpisy na mirko xD Ledwie kilka plusików, zazdro dupe zżera. A akcja spoko, więcej plusów = więcej kasy dla potrzebujących, ich nie obchodzi czy to za plusy czy nie.
  • Odpowiedz