Wpis z mikrobloga

Mirki, jeden osobnik na wykopie zgarnia atencje i plusy za chec wplacenia kasy na cele charytatywne - zrobie to samo, ale na innych warunkach - wydam minimum 100zl na cele charytatywne nawet jak ten wpis bedzie mial 0 plusow (robie to dla siebie) - pieniadze przeznacze na schroniko na ulicy reksia w Bielsku Bialej.

Kazdy plus do jutra nim sie tam wybiore to bedzie +10 gr do kwoty jaka wspomoge to schronisko :)

#bielskobiala #schronisko #charytatywnie i na koniec moj tag #chcezyc - bo to moj pierwszy krok w kierunku proby odzyskania zycia po prawie roku odkad zostawila mnie narzeczona
  • 58
@hacerking: W porzadku. Rozumiem Twoja sytuacje i niestety nie da sie pomoc wszystkim nawet jesli by sie chcialo. trzymaj sie zdrowo i bede trzymal za Ciebie kciuki. Jesli Cie to pocieszy, ludziom tez pomagam i na ludzi tez "zdarzalo" mi sie przelewac pieniadze na pomoc. Mam nadzieje ze i Tobie uda sie pomoc. Powodzenia.
@NieMogeSiePoddac: Tak, ja słyszałam o Nim i rozumiem Jego, hmm, rozgoryczenie, jednak kurczę... Zamiast po prostu napisać, że fajna inicjatywa, a jak nie to olać to są takie bzdurne komentarze. Hurr durr, jak można pomagać zwierzakom, ludzie cierpią. Prawda jest taka, że właśnie o wiele więcej wpłat jest na chorych ludzi (i to jest oczywiście fajne, że ludzie pomagają), a na zwierzęta, które są równie niewinne, a często bardzo skrzywdzone przez
@NieMogeSiePoddac: Żenujące. Naprawdę uzależniasz wysokość wpłaty od ilości plusów na jakimś portalu internetowym? Jakby ci zależało to wpłaciłbyś tyle ile chcesz nikomu o tym nie mówiąc, nie łaknąc atencji. A tak to postępujesz jak 11-letni dzieciak nad rzeką, który drze mordę do matki aby popatrzyła jak pływa, bo jak nie popatrzy to już pływanie nie będzie tak przyjemne.
wydam minimum 100zl na cele charytatywne nawet jak ten wpis bedzie mial 0 plusow (robie to dla siebie)

@NieMogeSiePoddac: Nie robisz tego dla siebie. Pomoc z definicji jest anonimowa, najlepiej gdy nawet obdarowany nie wie o tym, że mu pomogłeś (co rzadko jest, niestety, możliwe).
Sytuacja w której informujesz o "pomocy" pół polski - nie jest pomocą, co najwyżej karmisz swoje ego, robisz sobie reklamę, prosisz o atencję itp. Czyli
@surlin: I znow :) ale masz nawet tam napisane ze wspomagam i ze robie to tez zeby sobie pomoc :) niczego nowego nie napisales :) nawet odpisywalem wczesniej na ten argument. Pozatym prosze Cie o definicje pomocy - dlaczego ona musi byc anonimowa? I dlaczego jak anonimowosc znika wtedy nie jest to juz pomoc?
@NieMogeSiePoddac:

Pozatym prosze Cie o definicje pomocy - dlaczego ona musi byc anonimowa?

2 [Vt-3,33][JK] Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę.
3 [Vt-3,33] Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,
4 [Vt-3,33] aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A