Wpis z mikrobloga

Mirki, jeden osobnik na wykopie zgarnia atencje i plusy za chec wplacenia kasy na cele charytatywne - zrobie to samo, ale na innych warunkach - wydam minimum 100zl na cele charytatywne nawet jak ten wpis bedzie mial 0 plusow (robie to dla siebie) - pieniadze przeznacze na schroniko na ulicy reksia w Bielsku Bialej.

Kazdy plus do jutra nim sie tam wybiore to bedzie +10 gr do kwoty jaka wspomoge to schronisko :)

#bielskobiala #schronisko #charytatywnie i na koniec moj tag #chcezyc - bo to moj pierwszy krok w kierunku proby odzyskania zycia po prawie roku odkad zostawila mnie narzeczona
  • 58
  • Odpowiedz
@Lookazz: @Liuxus: Robie to dla siebie, bo chce poznać opinie ludzi, chce rozmowy dyskusji być może poznać kogoś w ten sposób. Chce widzieć Ludzi takich jak, @Rinnaneth: @sheilacooper: @hairsprayking: i wiele wiele innych. Bo zamiast ludzi którzy narzekają, chce w końcu zobaczyć dobro. Mój ostatni rok życia to ból i łzy. Myślałem o samobójstwie tyle razy, że aż wstyd sie przyznać. Może dla was to nic nie
  • Odpowiedz
@surlin: Cieszy mnie, że mamy też spojrzenie czysto chrześcijańskie. Ta wiara jest bardzo bliska mojemu sercu, ale niestety słowa które przytoczyłeś mają niewiele wspólnego z prawdą. Bo "Ojciec który widzi w ukryciu" albo mnie sprawdza niczym hioba, albo o mnie zapomniał. Całe życie słuchałem tych słów i szedłem według tych wytycznych, byłem bity, wyśmiewany, wykorzystywany i szydzony. Od dziecka, a to tylko dlatego, że byłem niesmiały zamknięty i posiadałem wrodzoną niepełnosprawność
  • Odpowiedz
@miknan: Jaja mam, spokojnie. O to nie musisz sie martwić, ale dziękuje za troskę ;) (tak ironia). Psyholog też jest na liście, tylko czekam na termin, a w międzyczasie szukam potwierdzenia, sam dla siebie, że nie jestem tak wielkim zerem i dnem jak siebie aktualnie widzę. Uwierz mi niektórym w tym mi - to pomaga.
  • Odpowiedz
@NieMogeSiePoddac: Ogólnie szacun ale weź pod uwagę, że jest masa domów dziecka potrzebujących pieniędzy a ty chcesz wpłacić cała stówę na pieski? Może jakoś to rozbij 50/50? Nic mnie bardziej nie #!$%@? jak jakiś celebryta wygra w programie 20k i daje wszystko na schronisko dla zwierząt, o dzieciakach w ogóle nie pamiętając.
  • Odpowiedz