Wpis z mikrobloga

@ImNewHere: wykop jednak potrafi zaskoczyc, nie wiem juz co gorsze, takie oczekiwania, czy poszukiwanie hehe dziewicy bo nie mozna przeciez byc z kims kto nie czekal 300 lat na tego jedynego księcia na czarnym krzesle obrotowym.

Masz strasznie ograniczone i 0/1 myślenie, jak większosc płaczków na tym portalu. A potem się dziwicie ze nie macie dziewczyn ( ͡º ͜ʖ͡º) szczerze mowiac, gdybym był rózowym i na
@ImNewHere serio, instagram jest be bo atencja, a wpisy na stronie ze śmiesznymi obrazkami o problemach sercowych są już spoko?;)
Sama nie mam instagrama bo nie mam w zwyczaju walenia mnóstwa zdjęć, ale bez przesady, coś miałeś na myśli, a sformułowałeś to dość śmiesznie. Ja chcę faceta, dla którego nie będę musiała być matką, jak w poprzednich związkach - TO jest dopiero wyczyn :'D
@ImNewHere mi również udało sie taką znaleźć. Na pewno większą szansę znalezienia takowej dziewczyny masz w mniejszych miastach i wsiach. Moja jest z mniejszego miasta i nie ma ani intagrama ani snapchata czy czego. Po przeprowadzeniu sie do Katowic zauważyłem ze nastolatki z miasta robią sie na takie z tych hamerykańskich teledysków az strach pomyśleć co z tego wyrośnie. Oczywiście znajdą sie tez normalne ale o takie juz trudniej ( ͡°
@Aerials: przecież nie ma reguły, że umalowana laska jest #!$%@?ęta a ta bez makijażu to sama dobroć i mądrość życiowa. Bezsensownie się czepiasz słówek. Ja po prostu nie przepadam za kobietami, które dzień w dzień spędzają kilkanaście/kilkadziesiąt minut na tym, żeby nałożyć tynk. Bo taka umalowana cizia kojarzy mi się raczej z narcyzmem.
@ImNewHere: Mirku, też kiedyś taką miałem. Odkąd się rozstaliśmy to startowała w zawodach Miss, założyła bloga modowego, Instagramy, Snapy i #!$%@? posty. Nie ogarniesz :/