Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja marzę o zwykłej dziewczynie, która nie ma żadnych instagramów, snapów czy pierdyliarda zdjęć z dzióbkiem? Nie nakłada 10 ton tapety i jest po prostu naturalna? W tych czasach znaleźć taką dziewczynę to ciężka sprawa.Kiedyś taką miałem, ale właśnie zmieniła się w taką księżniczkę..
#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 207
  • Odpowiedz
@dreaper Racja, racja! Mnie #rozowypasek znalazł 2 lata temu i już ponad 1.5 razem. I również nie posiada żadnych instagramów, idealnie. Gdy sam szukałem to w sumie nic z tego nie wychodziło, odpuściłem, a tu tak niespodziewanie sama mnie znalazła :D
Na dodatek lubi mecze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImNewHere Ja mam taką Niezwykłą Zwykłą Kobietę, jest już moja Małżonką.Uczy dzieci 1-3 w podstawówce, jedyne z makijażu to podkreślone oko, włosy w kok spina, jest taka Naturalna Słowianką. żaden face,inst.nic nic nic jedne co ma to Swoje pasje

[]
  • Odpowiedz
@ImNewHere: mam taką narzeczoną! Nie ma instagramów, snapów, na zdjęciach jest naturalnie uśmiechnięta, bez dziubków, wykrzywiania palców i przekręcania głowy. Ma konto na FB ale nie wrzuca tam żadnych zdjęć. Na co dzień nie nosi tapety, maluje się jedynie gdy jest jakaś okazja. No i zaraziłem ją swoimi pasjami (turystyka górska, narciarstwo, siłownia/fitness). #!$%@?, wygrałem życie :)
  • Odpowiedz