Wpis z mikrobloga

Logika lewactwa i niektórych wykopków jest mi totalnie obca i wręcz nie mogę jej pojąć.

Uważają, że prawica chce zaglądać komuś do łóżka i zabraniać związków dla osób homoseksualnych, czy chociażby takim którzy tworzą związek w trójkę, czwórkę czy jeszcze większej ilości.

Co ciekawsze, jako remedium podają, że trzeba nawalić jeszcze więcej prawa i stworzyć oddzielne związki. xD

Otóż zdecydujcie się, wykopowe lewactwo, czy atakujecie prawicę czy kogoś kto podszywa się pod prawicę, bo prawdziwa prawica ma na to proste i skuteczne rozwiązanie - ma w nosie czy jesteś homo, hetero czy bi, czy trans, nie ma zamiaru zaglądać Ci do łóżka, bo prawdziwa prawica chce zniesienia instytucji ślubu cywilnego i chce zastąpić go zwyczajną umową u notariusza.

Co to oznacza? Idzie dwóch gejów / mężczyzna i kobieta / mężczyzna i 50 kobiet do notariusza i podpisują, że zgadzają się przekazywać sobie majątki w spadku, zezwalają na odwiedzanie w szpitalach i tym podobne. Umowa jest prawomocna.

Problem solved.

Ci którzy tak bardzo atakują prawicę, skopiuję zdanie od osoby poniżej - Idźcie się leczyć, bo ta paranoja to już choroba.

W odniesieniu do tych bzdur @Howea: http://www.wykop.pl/wpis/17929811/logika-prawakow-jest-mi-totalnie-obca-i-wrecz-nie-/

#bekazprawakow - już nie, ale z kolei #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy
  • 10
@Radeg90: masz dosyć… niestandardową definicję „prawdziwej prawicy”. Znam osobiście jedną osobę, która życzyłaby sobie zniesienia małżeństw cywilnych i sam jestem drugą. Tamten człowiek za prawicowca się nie uważa, ja takoż, a już na pewno na wykopie jestem „lewakiem”.

@kw401: z jednej strony to faktycznie więcej przepisów, ale z drugiej załatwienie tego w ten sposób wymaga mniej prac legislacyjnych niż wycofywanie się rakiem z Deklaracji Praw Człowieka (art. 16.) i zmienianie