Wpis z mikrobloga

Mirki co się odjaniepawliło to ja nawet nie wiem XDD

#!$%@?łem coś czego nigdy wcześniej nie zrobiłem, i wstyd mi za to bardzo.

Pracuję w sklepie z używanym sprzętem (sprzedajemy dosłownie wszystko, ale głównie elektornikę.)
Przychodzi często taki typowy seba-żul. Straszny cwaniak i ogólnie #!$%@?ący cham i prostak, na samą myśl o nim mam
" humor popsuty ".

Wpadł dzisiaj i mówi do mnie " TY, PODŁADUJ MI TELEFON NIE? A JA ZARA JESTE TYLKO SKOCZE NA MIASTO. JAK WRÓCĘ TO KUPIE ŁADOWARKĘ NIE? NARA" (nigdy nie przeszliśmy na "TY", #!$%@?ął telefonem i wyszedł nie czekając na moją odpowiedź).
Postanowiłem zniżyć się do poziomu ameby i przeczytałem jego sms'y, i jak się okazało patol Seba/Prostak/Cwaniak/Obrońca narodu/Kibol/100% Męskości



W głębi duszy żałuje tego co zrobiłem, ale tak w sumie to nieszkoda mi go bo jest #!$%@? strasznym . zrobiłem zdjęcia. XD

#truestory #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #heheszki
  • 36
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Polecam poczytać o kryptohomoseksualiźmie


@Zwanek: Ja czytałem, podobno teraz się domyślili aby intrygę pogłębić i ustawiają sobie na portalach społecznościowych awatary z elementami gejowskiej flagi, w myśl zasady ,,najciemniej jest pod latarnią". A jak ich ktoś o to zapyta to piszą ,,hehe no co wy, to po to, żeby prawakuf trollować". XD
@b_realm8:

jakieś drażnienie się jest normalne, ale nie " WSADZĘ CI GO GŁĘBOKO DO PUPALA" !!!!! :D Są granice, a poza tym każdy sms u niego tak wyglądał, mati pisał że on ma "śmieszne jajka" i "chętnie by wjechał w jego czarne dupsko".


Jeśli koledzy piszą do ciebie "Wsadzę ci go głęboko do pupala" to musisz wiedzieć mordo, że coś się #!$%@? dzieje XDD


Piszesz do typa z tęczą w awatarze,