Wpis z mikrobloga

@trciacho: Wystarczy że będzie wydajniejsze i tańsze niż 1070 i nie spóźni się pół roku na imprezę gdy już każdy będzie miał 1070 (no w Polsce to nie każdy bo jednak te 2200 będzie trzeba wyłożyć).
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Founders Edition która będzie dostępna jako pierwsza przy obecnym kursie dolara to koszt minimum 2180zł, ale biorąc pod uwagę tendencję zaprezentowaną przez 1080 to zapewne będzie jeszcze drożej bo dojdzie marża sklepu i europejskie ceny. Porównaj sobie polską, niemiecką i amerykańską cenę GTX1080. Nie sądzę żeby niereferenty były tańsze, przecież nikt tam nie będzie wkładał lepszego chłodzenia i bajerów za frajer. Sugerowana cena niereferentów to tylko marketingowy chwyt żeby narobić
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: 1800 to było możliwe jakieś 20 groszy na dolarze temu i to przy takim układzie że niereferenty będą faktycznie w sugerowanej cenie i będzie ona identyczna jak w USA (a wiadomo że nie będzie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElCidX: ja się nie znam, ja tu tylko gram w gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°). 390 nie przestanie nagle być dobrą kartą, ja mojej mam zamiar poużywać do końca roku minimum aż się wszystko wyklaruje.
  • Odpowiedz
@wysuszony ja do wczoraj uzywalem Radeona 7870 2 GB. i do ostatniej chwili zlego slowa nie moge powiedzieć. ogarnial wszystko z 2016 na medium\lekkie high w średnich rodzielczosciach ..a mialem go 4 lata...i nie kupowałem w dniu premiery.:))
  • Odpowiedz