Wpis z mikrobloga

Co się dzieje z tym światem?
Dziś poznałem drugą młodą dziewczynę, która utrzymuje/utrzymywała swojego faceta na wspólnym mieszkaniu na które sam ją namawiał. Typ wiecznego studenta, na prośbę pójścia do pracy odpowiada swojej dziewczynie "daj mi studiować". Ta grzecznie rano wstaje i idzie do pracy, potem wraca, sprząta, robi obiady itp.
Gunwa, nie pojmuję tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakim trzeba być debilem, żeby tak nisko upaść i jak dawno trzeba stracić dumę faceta, żeby tak żyć na koszt dziewczyny
Laska 8/10 ( ͡ ͜ʖ ͡)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
Pobierz korthaz - Co się dzieje z tym światem?
Dziś poznałem drugą młodą dziewczynę, która u...
źródło: comment_n9INTUNwoj70vmXCAaKSH33Lr1u3vuvx.jpg
  • 34
@korthaz: To Pikus we wrześniu moja kolezanka 30+ poznala faceta, w październiku juz razem zamieszkali a w marcu pod jej nieobecnością ogołocił jej całe mieszkanie i konto bankowe. kurczę jak można dawać komuś pin czy tam kartę (nie wnikalam) właściwie obcemu facetowi
Czemu ona utrzymuje pasożyta ?

Dlatego #logikarozowychpaskow bo ja tego nawet nie próbuję zrozumieć. Wątpię, czy w ogóle można to brać na logikę :P

to ona jest idiotką, że go utrzymuje


niebieski utrzymuje różowego na studiach = hurr jaki pasożyt, durr wzięłaby się do roboty nie studiuje gównokierunek, baby tylko by hajs ciągnęły od faceta XDDDD #logikarozowychpaskow

różowy utrzymuje niebieskiego na studiach = hurr ale głupia baba tak utrzymuje pasożyta durr XDDD