Wpis z mikrobloga

Mireczki ale się uśmiałam jak to zobaczyłam. Ona naprawdę myśli, że jak weszła w ładną sukienkę to wygląda kobieco XDD No chyba nie, raczej jak transwestyta w sukience.
I jeszcze w komentarzach ma poklask od dziewczyn. No ja rozumiem, że prowadzenie zdrowego trybu życia, bycie fit i wysportowanym jest fajne i należy to pochwalać, ale jest jakaś granica ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie znam się na tym za bardzo, ale ona chyba musi brać jakieś sterydy, bo kobiecie raczej ciężko osiągnąć taką sylwetkę, by tak na codzień wyglądać?

#sport #fitnessboners #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #heheszki
źródło: comment_bM8VYuqYGVdKFGVDtfN6ijVyTJTyYMbr.jpg

Czy uważacie, że ona wygląda kobieco?

  • Tak 13.9% (905)
  • Nie 79.7% (5194)
  • Sprawdzam 6.5% (422)

Oddanych głosów: 6521

  • 103
@homo_superior: no, szczególnie że widziałem ją chyba w 6 wątkach w których mówiła, że trening siłowy zrobi z kobiety mężczyznę i panne wyglądającą jak ta u góry na zdjęciu. Na pewno hejtuje ją dlatego, że ma różowy pasek pod avatarem, na pewno xD

poza tym dam sobie palca uciąć, że 3/4 różowych komentujących tu w rozmowie f2f powiedziałaby, że ich zainteresowania i pasja to spotkania ze znajomymi, zakupy i imprezy xD
@Jestem_Tutaj: @marcooo80: @Fifeq3:

problem z wami to wlasnie to ze szukacie skrajnych przypadkow zeby usprawiedliwiac swoja otylosc i myslec "heh, ktos jest grubszy" albo "heh, wole troche tluszczyku niz byc wieszakiem hehe" a prawda jest taka, ze nie znacie umiaru i zamiast wziac sie do roboty, szukacie wymowek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O Boże ale ja jestem otyła i mam kompleksy xD biegnę już podnosić
źródło: comment_K6x3J3D2cGmptw0P8Aqpfbdprf2LbY0G.jpg
@lady_katarina: Nie musi brać sterydów, żeby tak wyglądać. Wystarczą odpowiednie ćwiczenia rozbudowujące ramiona, albo jakiś normalny sport w nadmiarze (kajakarstwo, skoki o tyczce).
Mi się cholernie podoba, kiedy dziewczyna jest wysportowana (z resztą nie tylko dziewczyna), jędrne tyłeczki i cycki, płaskie brzuszki, ładne nogi.. Mmmm. Ale są pewne granice. Akurat to, co reprezentuje sobą ta Pani wyżej już nie jest w moim guście, ale i tak jestem pełna podziwu, że jest
@lady_katarina: Grubasy są śmieszne, ponieważ są grube, a tego nie chcą i jeszcze udają, że nie są. Ta kobieta wygląda tak jak chce wyglądać, tego i tylko tego dotyczy zdjęcie i kierowane są do osób, które chcą je oglądać i jeszcze się tym jarają. Z tego co widać - jeszcze na tym zarabia jako trenerska. A jeśli chodzi o malowanie się i solarium - taki karyniarski styl. Kuce mają długie włosy,
@karol-piotrowski: Silne łapy przydają się choćby do bicia lamusów, ale również do bronienia swojej kobiety, rodziny, honoru lub kraju.

Do tego nie każdy facet pracuje w korpo. Niewiarygodne ile można się dowiedzieć dzięki Mirko, nie?
@lady_katarina: Nie wygląda ale niech se wskakuje w co chce. Schudnij kaszalocie i znajdź sobie hobby, albo przestań mieć ze sobą problemy. Ludzie mają swoje pasje, jak kulturystyka, a poza tym lubią wyglądać jak ludzie. Ja lubię brać heroinę i pić dużo alkoholu, ale to nie znaczy, że nie mogę założyć garnituru i wyjść do teatru. Lolz.
@lady_katarina: Ja w ogóle nie czaję szału treningowego u kobiet. Rozumiem że facet powinien uprawiać jakiś sport, dla balansu hormonalnego, dopaminy, chęci działania, zdobywania. Ale na co kobietom się katować? Fajnie gdy mają pasje, pogrążają się na całego w jakiś fascynujący ich temat to urocze jest. Ale siłownia?
I jeszcze w komentarzach ma poklask od dziewczyn. No ja rozumiem, że prowadzenie zdrowego trybu życia, bycie fit i wysportowanym jest fajne i należy to pochwalać, ale jest jakaś granica ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@lady_katarina: Wut? Że niby kto i kiedy ustalił taką granicę? Dziewczyna czuje się dobrze w swoim ciele i nic Ci do tego. Równie dobrze ktoś po drugiej stronie internetu może obgadywać Twoje zdjęcie,
@lady_katarina: Rozumiem i popieram Twoje zdanie, niby każdy powinien wyglądać jak chce, ale ona ma większe mięśnie niż typowy wykopowicz :D

Zaraz mnie też zjadą że jestem gruba. Rok temu ważyłam 48kg. Teraz 56. 174 wzrostu. Niech z tym handlują ( ͡ ͜ʖ ͡)
@feuer: Co to ma do rzeczy. Kobiety nie trenują by ujędrnić małe dupsko, ale również by zmniejszyć dużą dupę, które ja lubię. Może wiele tracisz jak przeprowadzasz taką selekcję wśród znajomych.