Wpis z mikrobloga

Mireczki ale się uśmiałam jak to zobaczyłam. Ona naprawdę myśli, że jak weszła w ładną sukienkę to wygląda kobieco XDD No chyba nie, raczej jak transwestyta w sukience.
I jeszcze w komentarzach ma poklask od dziewczyn. No ja rozumiem, że prowadzenie zdrowego trybu życia, bycie fit i wysportowanym jest fajne i należy to pochwalać, ale jest jakaś granica ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie znam się na tym za bardzo, ale ona chyba musi brać jakieś sterydy, bo kobiecie raczej ciężko osiągnąć taką sylwetkę, by tak na codzień wyglądać?

#sport #fitnessboners #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazgrubasow #heheszki
lady_katarina - Mireczki ale się uśmiałam jak to zobaczyłam. Ona naprawdę myśli, że j...

źródło: comment_bM8VYuqYGVdKFGVDtfN6ijVyTJTyYMbr.jpg

Pobierz

Czy uważacie, że ona wygląda kobieco?

  • Tak 13.9% (905)
  • Nie 79.7% (5194)
  • Sprawdzam 6.5% (422)

Oddanych głosów: 6521

  • 103
@Kristof7: Niedawno czytałam post na fb pewnej trenerki personalnej, która na zawody się katowała by wyglądać jak ta dziewczyna wyżej. I pisała jak bardzo to wyniszcza organizm, jej życie i że w końcu dotarło do niej, że to przesada. Dlatego jakoś wątpię by ta kobieta czuła się naprawdę dobrze jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Może to bardziej kwestia psychiki tak jak mają anorektyczki, że chcą wyglądać jeszcze szczuplej, a ta chce
@lady_katarina: Przez parę ładnych lat poznałem niejedną osobę trenującą profesjonalnie, amatorsko, ludzi startujących na zawodach dla amatorów, imprezach dla profesjonalistów w Polsce i za granicą. I powiem ci szczerze nie znam ani jednej osoby która by tak narzekała oczywiście niektórzy szukają drogi na skróty ale prędzej czy później to dla nich kończy się źle. Ale za to winni są sami sobie! Oczywiście takie życie jest pełne wyrzeczeń ale coś za coś.