Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku oglądam na YouTubie te filmiki z zadym we Wrocławiu w związku ze śmiercią tego człowieka i tak sobie stwierdzam, że zajebiście być takim policjantem wysłanym na akcję przeciwko patusom. Dlaczego? Z kilku powodów:
1. Im puszczają zwieracze, drą te swoje opite ryje krzycząc jakieś głupoty, a ty możesz mieć na nich totalnie #!$%@?.
2. Wiesz, że jak cokolwiek Ci zrobią, to możesz takiego typa na legalu spałować i jeszcze premię dostaniesz za podjęcie szybkiej i trafnej interwencji.
3. Ty jesteś policjantem, a wiadomo, że do Policji już teraz byle Seby po zawodówce nie wezmą. Trzeba mieć wyższe wykształcenie, czego te cebulaki rzucające mięsem nie mają.
4. Policja i tak ZAWSZE wygra, a patusy ZAWSZE przegrają. Tak było, jest i będzie, czy to Marsz Niepodległości czy jakieś gównozamieszki we Wrocławiu.
5. Masz szacun ludzi z IQ powyżej 70, bo każdy normalnie myślący człowiek widząc Seby i Karyny jak krzyczą "#!$%@?ć policję" to od razu są po stronie policji.
6. Masz poczucie, że robisz coś dobrego.
#wroclaw #zamieszki #patologiazewsi #patologia #policja #szacunekdlapolicji

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 21
@Shatter: hm. nie jestem pewien czy on nie chciał iść do jakiejś specjalnej jednostki. tak jak mówię - sytuację znam jedynie z opowieści i mogło mi się coś pomylić, natomiast rzeczywiście, sprawdziłem teraz i trzeba mieć wykształcenie min. gimnazjalne.