Wpis z mikrobloga

dzien dobry Mirki i Mirebelki.

wczoraj obejrzałem sonde2 i powiem wam że imo jest to jednak #dobrazmiana może nie jest to program najwyższych lotów ale jednak bije na głowę większość programów discovery( handlarze złomem,królowie lombardu itp #gowno) a w szczegolnosci te #!$%@? polskie kabarety.

nie wiem jak bardzo #popularnaopinia albo #niepopularnaopinia
#oswiadczenie #kabaretytogowno #przemyslenia #przemysleniazrana #sonda #discovery #discoverychannel #gownowpis ##!$%@? #wiecejtagowniepamietam #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@mctortillabezmex: telewizora nie mam, ale bedac u rodzicow i nudzac sie cos tam obejrze czasami, ale w sumie z drugiej strony nie ma co... polska tv zdominowana przes trudne sprawy, discovery to takie #!$%@?, nie wiem czy cos z tych znanych popularnonaukowych stacji zachowalo jeszcze dawnego ducha, czy to naukowych, czy historycznych..nie, dobra, u bylej ogladalem niedawno cos o egipcie starozytnym, to bylo ok, ale nie pamietam stacji.
  • Odpowiedz
@Fevx: jest kilka programów wartych uwagi, ale to na palcach jednej ręki policzysz. imo: katastrofa w przestworzach(polecam zwlaszcza przed wylotem albo w samolocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) , seria Ewa Ewart poleca, czasami sie trafi jakis dobry dokument o 2ws
  • Odpowiedz