Wpis z mikrobloga

Ostatniej nocy śniła mi się moja była, przez 5 minut było mi troche smutno ale jak to rano dużo obowiązków szybko się zapomniało.Jak teraz myślę o tym ile już czasu minęło i jakie zmiany zaszły przez kilka miesięcy to potrafię potwierdzić że "czas leczy rany" wszystko się ułoży i jeśli ktoś z was ma podobny problem to nie martwcie się poradzicie sobie ze wszystkim. Zajmijcie się sobą i starajcie się być szczęśliwi sami.
Pozdrawiam wszystkich Mirków którzy męczą się po rozstaniu z kobietą () jeszcze przyjdą dobre chwile i dobre kobiety.
#tfwnogf #feels #niebieskiepaski
  • 12
@Galmi: Pamiętaj że to tylko sen,to było i już nie wróci choć po takim czasie to pewnie dla Ciebie oczywiste. Pograj w coś ;p albo posłuchaj jeszcze muzyki.Czasem ciekawie mieć taką noc przemyśleń i #feels
Juto wczesna pobudka?
@Galmi: czasem do mnie wraca ale raczej szybko sobie z tym radzę. 3,5 roku to kawał czasu,każdy jest inny i każde rozstanie jest inne ale kiedyś musi być lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) żyjmy tą nadzieją. To co było już nie wróci może warto szukać kogoś innego,spotykać się czy zająć się czym całkiem nowym,poznać nowych ludzi. Nie znam Cie i może właśnie to robisz ale tak jak
@mocno_sredni: dobrze, że widzisz to w taki sposób. ja ze swoją byłą po 3 letnim związku rozstałem się ponad rok temu. Początkowo było strasznie ciężko, ale dopiero teraz widzę, jak związek z nią mnie blokował. Nie byłem sobą przez ten czas, ciągle chciałem być jakimś ideałem w jej oczach. Teraz po roku bardzo się rozwinąłem, cały czas szukam sobie nowych wyzwań, zmieniłem prawie wszystko w swoim życiu przez ten rok- prace,