Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gardzę osobami, które posiadają smartfona, ale jakby nigdy nic używają go pomimo tego, że ma zbitą szybkę. Codziennie jeżdżę pociągiem, więc mam okazję non stop widzieć jak ludzie kreatywnie spędzają czas w tych smartfonach grając w gry. Bywają przypadki, gdzie połowa osób w przedziela, które widzę a które mają telefon w ręku, mają zbitą szybkę. WTF?

Takie osoby, tylko udowadniają, że kupiły coś na co ich nie było stać, bo ile wymiana takiej szybki może kosztować w porównaniu do kosztu smartfona? Nie kupuj czegoć, czego nie będzie Cię potem stać utrzymać. To dopiero jednak początek...

Jak wiadomo, gdyby spytać większość z nich za ile kupili telefon, to oczywiście odpowiedzą, że za "złotówkę" - nosz #!$%@? mać. Trzeba być prawdziwym debilem, by nie wiedzieć, że telefon kupowany u operatora za 1zł jest tak naprawdę dużo droższy, niż gdyby kupić go osobno za gotówkę. Po prostu operator dolicza cenę komórki "w ratach" doliczając to do abonamentu co miesiąc. Gdyby te osoby najpierw zaoszczędziły by na telefon a dopiero później by go kupowały, to za różnicę w cenie u operatora.... mogłyby sobie w razie czego szybkę wymienić.

Innymi słowy, osoby z rozbitymi szybkami w zajebistych smartfonach udowadniają:
- że są biedne
- że są głupie
- oraz, że są biedne bo są głupie

#januszefinansow #biedaki #robaki #cebula #smartphony

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Gardzę osobami, które posiadają sma...

źródło: comment_ajk3ouYiFM8AsV8xwebPt5UJIeYLkIYW.jpg

Pobierz
  • 16
Anon: OP ma rację, jestem polakiem biedakiem i mam zbitą szybkę w ipadzie, którego kupiłem dwa lata temu. Kosztował całe moje oszczędności, 1700 zł, a na wymianę szybki za 400 zł po prostu mnie nie stać. Skończcie zmyślać, że nie macie CZASU na naprawę telefonu XDD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: xD co za debilizm. Sam chodze z rozbitym jajfonem bo to gowno co chwile pęka przy moim użytkowaniu. To walka z wiatrakami, dwa dni po wymianie szybki znowu mi pękła i to nie z mojej winy, człowiek się przyzwyczaja a czasami to wygląda spk. W skrócie OP to pedał i jego mama go nie kocha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: serio nie ma innych grup społecznych do gardzenia niż te, które mają zbitą szybkę w telefonie? xD
Mam zbitą szybkę, jak kupowałam swój telefon było mnie na niego stać. Teraz mnie nie stać na wymianę szybki, bo nie widzę sensu inwestowania 200/300 złotych w kilkuletni telefon xD Może i z kasą u mnie średnio, ale głupia byłabym dopiero, kiedy wymieniłabym tę szybkę mając wiele innych, ważniejszych wydatków ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam Xiaomi za 580 zł i #!$%@?ł się na ziemię z 20 razy a po 8 dopiero zaczęły obicia na obudowie się robić, szybka dalej cała, żadnej ochrony prócz folii, mogę sobie nawet iphona kupić ale mam to w dupie jak i bym miał w dupie wymianę szybki, w sumie to miałem też SE K800i którego z 5 lat używałem i kiedyś padem jakiś cudem rozbiłem mu szybkę a