Wpis z mikrobloga

718 282 - 414 = 717 868

TL;DR: Pojechałem sobie na #rower w kierunku na wykopowe #rowerparty u @kocurkolandia. ~754km w 3 dni.

Wrzuciłbym cały weekend w jeden wpis, ale nie pomieszczą się zdjęcia, a zrobiłaby się z tego ściana tekstu. Więc linki do:
soboty i niedzieli.

Pobudka o 3, ale od razu mi się przysnęło, więc wyjechałem 4:30. Od samego początku przez całe 400km wmordewind, co psychicznie było męczące, bo kręci człek, a ledwo 25km/h. Apidura zapakowana ubraniami i żarciem, dwa bidony 750ml, a pierwsze #100km pod górkę.

Planer trasy Stravy coś nie banglał, więc wyznaczyłem przez ridewithgps.com i było to najbardziej kretyńskie posunięcie. 3 razy puściło mnie przez piaszczyste, leśne drogi pożarowe (vide zdjęcie nr 7). Napęd zapiaszczony, prowadzenie roweru przez kilka km, średnia w plecy (ale to akurat pikuś) bleh. Jak widać w każdej #szosa trochę z przełaja...

Potem już płaszczyzny, a w okolicy #200km wizyta na Końcu Świata. #300km w okolicach Kalisza, gdzie zwiedziłem sobie cmentarz żołnierzy radzieckich i droga na prom w okolicach Konina, który okazał się być nieczynny, więc gazem powrót, bo już noc. Gmina chwali się jak to korzystają z niego rowerzyści tylko zapomnieli napisać, że było to parę lat temu...

#400km (nr 1) w Koninie i nocleg u koleżanki w Ślesinie. Kąpiel, kolacja, pogaduchy i o 1 w nocy można pójść spać, coby następnego dnia dojechać do Czernikowa pod Toruniem.

Endomondo Strava

#rowerowyrownik #metaxynarowerze
metaxy - 718 282 - 414 = 717 868

TL;DR: Pojechałem sobie na #rower w kierunku na w...

źródło: comment_gH00N6isC0gPemiV9EGFaaB5bH93fl6W.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

człowiek zadowolony, że w maju już ponad 400 km udało się przejechać, a Ty jednym przejazdem tyle robisz ;)


@radoslaw-szalkowski: Heh, każdemu wg potrzeb i możliwości. Grunt, że ruszasz tyłek.

Ładne zdjęcia - pochwalisz się co to za aparat?


@radoslaw-szalkowski: Tu już się szczerze roześmiałem, bo to chyba najczęściej pojawiające się pytanie (dziś też już dwa razy było) - Sony RX100M2
  • Odpowiedz
@metaxy: Tak jak linki do endo i Stravy, musisz do każdego wpisu dołączać stopkę z info o aparacie :-D
Gratuluję całego weekendowego kilometrażu! Chapeau bas.
  • Odpowiedz
Raczej co za filtry i czym podkręcane bo aż oczy bolą :)


@ElCidX: Primo ja tam jestem od jeżdżenia, a nie od fotek, fotki są niejako przy okazji. Secundo kilkanaście razy już powtarzałem, że się na tym nie znam. Tertio oczka zawsze można zamknąć.
  • Odpowiedz
Konin! Mogłeś do mnie wpaść, odkurzylbym MTB i polatalibysmy po lesie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@WolfSky: Oooo nie, żadnych lasów. Już się nabyłem tam w Waszych okolicach.
  • Odpowiedz
  • 0
@metaxy: brawo!
tak to bywa czasem, że drogi nie takie, jak się wypuści w nieznane rejony ;) ale ja wolę to, niż się tłuc smutnymi krajówkami.
  • Odpowiedz
@byczys: To ja wolę jednak krajówki, bo nawet nie chodzi o drogę, tłuczenie itd. Tylko o ten cholerny zapiaszczony napęd, który potem rzegocze przez resztę podróży. No i dzięki rzecz jasna.
  • Odpowiedz
Mogłeś pisać że będziesz w Kaliszu


@Migfirefox: Pisałem w paru miejscach, że jadę z Krk do Konina, a potem do Torunia. Ale jakoś nie chciałem spamować tagów i robić wokół tego jakiejś otoczki.

Taka okazja żeby poznać mistrza ( ͡º ͜ʖ͡º


@Migfirefox: Kwiatek był w Kaliszu?
  • Odpowiedz