Wpis z mikrobloga

Śmiechłem, u babci był akwizytor z NC+. Poziom chamstwa i sztuczek psychologicznych ze szkoleń dla akwizytorów przerósł nawet moje najśmielsze oczekiwania. Najgorsze jest to, że są ludzie, co się na to łapią... Wjebią się do mieszkanai na siłę pod pozorem "zabezpieczania blablabla czegośtam i abonamentu telewizyjnego i zaczną przeprowadzać wywiad, a jak już człowieka wciągną, to będą chcieli zaprezentować niepwotarzalną i okazyjną ofertę.

##!$%@? #ncplus #akwizytorzy #akwizytoromdziekujemy
  • 3
  • Odpowiedz
@Kukki: Mój starszy bracik kiedyś wchodzi do mieszkania babci, a tam właśnie taki cwaniaczek. Umowa już była podpisana, mój brat zamknął drzwi i przytrzymał delikwenta. Okazało się ze właśnie naciągnął ją na najdroższy abonament w UPC chyba, z internetem (babcia nie miała komputera), nagrywarką ( nie miała telewizora z hmdi). A że mój bracik to taka kruszynka (196 cm i prawie 140 kg wagi) zakończyło się na szybkiej anulacji umowy i
  • Odpowiedz
@FapinoTrololo: @jamesbond007: Nie no, ja nie mówię, babcia twarda sztuka i nie dała sobie nic wcisnąć - jak już go wysłuchała i wywaliła za drzwi to nawet sama się śmiała z tych myków psychologicznych.

A w ogóle, to #!$%@? też niezła rozkmina. Łazić po domach w boże ciało, bo ludzie siedzą w mieszkaniu. - no na boga...
  • Odpowiedz