Wpis z mikrobloga

Lokalna popijawa patusów, znów się nie zawiodłem, schemat za każdym #!$%@? razem jest taki sam
- piłowanie golfów w tdi na żwirze
- karyny z sebami zbierają się u kogoś w domu
- na całe osiedle disco-polo, po paru godzinach wspierane przez śpiewy zapijaczonych ryjów
- dużo wulgaryzmów
- jeszcze więcej wulgaryzmów
- średnio 2-3 pary karyn i sebów wypadają na dwór, dużo wulgaryzmów, w tym miejscu lecę do sklepu po popcorn
- seby doskakują do siebie, karyny drą japy, dużo wulgaryzmów
- seby się klepią i drą japy, karyny histeryzują, dużo wulgaryzmów, popcorn z mikrofali gotowy
- dwie przyjaciółki bronią swoich sebów, doskakują do siebie, walka karyn, dużo wulgaryzmów
- inba, poziom wulgaryzmów sięga zenitu, zaś rozum i godność człowieka sięga nadiru, ja #!$%@? popcorn
- bagiety, pół osiedla skąpane w niebieskim stroboskopie
#sebakarynanormalnarodzina #patologiazmiasta #patologiazewsi #bekazpodludzi #toniestetyniejestpasta a #truestory
Arveit - Lokalna popijawa patusów, znów się nie zawiodłem, schemat za każdym #!$%@? r...

źródło: comment_U3Xe5XtfFhcjTILw3ZzK5UOzFG9XHxd2.jpg

Pobierz
  • 16
@paprykarzszczecinski1: baita? Gość po jednym wpisie stwierdził, że spędziłem niedzielny wieczór w domu, sam, w dodatku nie mam znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet jeśli to był bait, to tym bardziej miejsce na czarnolisto się należy :d