Wpis z mikrobloga

@mroz3: Ale że tych gier i tak nie kupujesz, tylko wypożyczasz od Valve na czas nieokreślony i mogą Ci cofnąć bo tak, albo zniknąć z padem serwera w każdej chwili, to Ty wiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mroz3: No, poczytaj warunki użytkowania Steama.
Zresztą, to na chłopski rozum można wziąć - tak naprawdę kupujesz tylko "prawo" do użytkowania tej gry, nie możesz fizycznie nabyć nośnika, a nawet jak pobierzesz na dysk to i tak wymaga ona odpalonego klienta Steam i połączenia internetowego. A jeśli Steam powie, że dzisiaj se nie pograsz, to se nie pograsz.

Przykładem może być brat, który kupił sobie ten słynny CS:GO, a od dwóch
@mroz3: Ja z zasady nierobie preorderów (no dobra dla Wiedźmina 3 zrobiłem wyjątek ). Choć im więcej się o NMS dowiadujemy tym bardziej mi się podoba. Interesującym stosunkowo nowy newsem jest to ze planety posiadają księżyce (które sa traktowane w zasadzie jak planety mozemy je zwiedzać itp). Szkoda, ze NMS nie wychodzi w edycji pudełkowej na PC i jesteśmy skazani na dość drogą dystrybucje cyfrową.
@mroz3: Preordery niszą rynek gier dlatego ich nie uznaje. Choć NMS i tak kupię na 99,9%. Chyba, ze zaraz po premierze się okaże ze jest niegrywalne bo bugi czy coś. Bonus preorderowy moim zdaniem tylko psuje początkowe doświadczenie z grą.