Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Przecież My Talking Angela to jest stare gówno jak #!$%@?, robienie filmu na ten sam temat to nie jest kopiowanie? Dawid nie zgrywaj debila, wiesz, że Deltiemu chodziło oto jak dzieciaki tworzą filmy w 1:1 jak on :e
@mandziok: Ale czy to coś złego, że inspirują, może nawet kopiują? Przecież oni nie są w stanie mu zagrozić, a zresztą szkoda strzępić ryja, bo Boxdel święty nie jest.
@Artrix: Wiesz, ja osobiście nie mam z tym problemu ponieważ sam się inspiruję montażem osób typu VanossGaming, no ale widocznie Deltiemu to nadepnęło na odcisk na tyle aby zrobił o tym film. Ja też się nie zgadzam, że to akurat było potrzebne, ale nie powiedział w tym filmie niczego takiego aby wieszać na nim psy. Kopiowanie danego formatu jest wkurzające i nie powinno mieć miejsca, bo szkodzi oryginalnemu twórcy.

W przypadku
@mandziok: Kopiowanie miniaturek na YT jest od bardzo dawna, jeszcze jak królował Minecraft jakoś Skkf czy inni nie czepiali się o poradniki jak zrobić podobne miniatury. Do tego zrobienie miniatury jakie on ma to jakieś 5 min zabawy PS dla kogoś, kto miał styczność z tym programem.

to ludziom się przejada montaż Deltiego i musi wymyślić nowy sposób na montowanie tego aby ich zaciekawić.

To się przeje nie ważne kto będzie
@Artrix: akurat CPMy w Polsce dokłada, a Delti nie miał ani 1 akcji z żadną firmą na swoim kanale obecnie, więc tutaj akurat pudło.

W tym akurat nie było żadnej głębszej taktyki a po prostu zwykłe #!$%@? na jego kopie w skali 1:1. Kwestia moralności czy miał prawo to zrobić czy nie, w moim odczuciu rozumiem co nim kierowało, sam tak bym nie zrobił. Na pewno lepiej jak rzucił teraz ksywą
@mandziok: Chodziło mi o zagranie psychologiczne, żeby widz kliknął łapkę co przekłada się na dużą ilość like i pozycjonowanie. Nie wiesz jakie CPMy ma, a przy takich wyświetleniach jakie ma wątpię, żeby dostawał grosze.
@Artrix: wiem doskonale jakie ma CPMy bo dostaję screeny od niego na Facebooku jak mi się żali, że za 500k wyświetleń ma 30$ gdzie ja za 500k wyświetleń mam 130$ co wcale nie jest lepszym wynikiem, bo to i tak żałość

ale tak, duża ilość like i pozycjonowanie to zdecydowanie jest coś co on ma opanowane, ałe 10,000 like nie jest warte 100zł
@mandziok: Ale dziwisz się, że ma tak niski CPM? Przy takim spamie filmami i sporą ilością wyświetleń to normalne.

ale tak, duża ilość like i pozycjonowanie to zdecydowanie jest coś co on ma opanowane, ałe 10,000 like nie jest warte 100zł

Jakby nie patrzeć inwestycja w kanał, zwróci mu się, nie od razu, ale zwróci kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiem doskonale jakie ma CPMy bo dostaję screeny od niego na Facebooku jak mi się żali, że za 500k wyświetleń ma 30$ gdzie ja za 500k wyświetleń mam 130$ co wcale nie jest lepszym wynikiem, bo to i tak żałość


@mandziok: Zapomniałem o najważniejszym, Twoje filmy trwają przeważnie ponad 10min, jego max 5.