Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow

Ja #!$%@?.

Zapoznałem sarenkę na tinderze. Fajna, lubi siłkę jak ja, uczy się języków. Bardzo inteligentna dziewczyna. Po tygodniach przekopywania się przez puste karyny i emancypowane do granic możliwości lewackie atencjuszki, ta dziewczyna była dla mnie jak oaza na środku Sahary. Dobrze nam się gada, wymieniamy się zainteresowaniami i już umawiamy na spotkanie. Siadam w kawiarni caly podekscytowany, ładnie wyprasowana koszula, materiałowe spodnie i dwie takie same skarpetki, just in case.

Wiecie co ta idiotka #!$%@?ła? Przyszła w koszulcę surge polonia z jakąś huzarią czy innymi symbolami. Dobrze że jeszcze nie przyszyła sobie do czapki dwóch liter S. Przypomniały mi się opowieści mojej babci o moich żydowskich przodkach i poczułem jakiś taki wstyd. Wstałem, powiedziałem że nic z tego, zasmuciła się, rozstaliśmy się.

No i #!$%@? no i dupa, tak właśnie można wszystko zniszczyć jednym szczegółem. Nigdy więcej tindera. Ja nie wiem co jest z kobietami w tym kraju, jak nie rozpieszczone lewaczki to nazistki.
  • 47
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: skoro mowa o avatarach to ściągnij tę tęczową flagę z profilowego.
różowa pewnie opowiada koleżankom że na randeczkę przyszedł jakiś lewak-postępowiec i śmieje się z ciebie tak jak ty z niej. mniej homo-lobbowania = więcej dziewczyn
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: tęczowa flaga w avatarze, sugeruje żebyś na tinderze szukał bardziej niebieskich pasków niż różowych, spróbuj, może przyjdzie jakiś ciepły chłopaczek w tęczowej koszulce i poczujesz, że to właśnie to.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: czyli jeśli ktoś ma koszulkę patriotyczną, to normalnym jest uznanie go za naziola/antysemitę, ale jeśli ktoś porówna barwy kojarzące się obecnie z homosiami, to już jest zły i nienormalny. Moralność Kalego wedle Wergiliusza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janusz0: Mi się tęcza nie kojarzy z homoseksualizmem. Jeśli tobie się kojarzy to masz problem. Jeśli ktoś zakłada na siebie jakieś orzełki, polski walczące i inne modne wzorki to sam akcentuje swoją przynależność do konkretnej grupy, nie jest tak? Do wannabe patriotów.

Ja swoim avatarem nie podkreślałem żadnej przynależności, twoje skojarzenia to twoja sprawa i ja nie mam na to wpływu.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Ale akurat ta tęcza jest symbolem ruchu LGBT. To tak jakby chodzić z nazistowską swastyką i mieć pretensje, że ludzie myślą, że jesteś nazistą. Flaga LGBT charakteryzuje się konkretną kolorystyką i jej kolejnością. I wiesz co? Idealnie odpowiada ona kolorystyce Twojego awatara. Masz dokleiłem tę flagę do Twojego awatara po prawej stronie.

Flaga LGBT:
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99czowa_flaga_(ruch_LGBT)
j.....o - @Wergiliusz: Ale akurat ta tęcza jest symbolem ruchu LGBT. To tak jakby cho...

źródło: comment_8xRMtkwd4ccCgNNDAyETPDfOLm9YotUd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jakubito: Jeżeli tęcza jest odbierana tylko jako symbol LGBT to cały Stary Testament jest gejowski, bo tam pojawia się symbol tęczy. Poza tym powtarzam - jeśli komuś w każdym kontekście tęcza kojarzy się z gejami, to proponuje zastanowić się nad własną orientacją., bo możliwe że ma jakąś manię wynikającą z niezaspokojonych potrzeb.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: A są tam dokładnie zdefiniowane numery kolorów? Ogólnie tęcza nie kojarzy mi się z LGBT, ale ta konkretna tak. A ty wziąłeś tę konkretną do swojego awatara. Tak samo jest ze swastyką, wiele z nich to symbol szczęścia, ale pewna konkretna nie.
  • Odpowiedz