Wpis z mikrobloga

@tgdnx: Dlaczego rakcontent? Bo ktoś wyznaje inną wiarę niż ty? Poza tym tworzysz się na wykopie na wielkiego katolika, a tyle ile jadu ścieka z twoich postów, to dawno nie widziałem.
- Ateiści? Nie mają prawa dyskutować o wierze, oni są chorzy, mają zaburzenia i niedowartościowanie, DO LEKARZA!!! I jeszcze wpieprzają mi się w życie, to jest ta słynna jednostronna tolerancja?!?
- Katolicy? Idioci. Nie potrafią czytać i się odnieść
  • Odpowiedz
@Trae: jezu chryste, jeszcze nikt na wykopie mnie tak nie obraził ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przeczytaj uważnie tagi w "TYM POŚCIE".

Dalej, piszesz jakieś pseudo dowody na istnienie i mówisz, żeby je ktoś obalił.

@Trae: obawiam się, że zatańczyłeś bredgensa. taniec na głowie jakby ktoś nie wiedział.
  • Odpowiedz
Dlaczego rakcontent? Bo ktoś wyznaje inną wiarę niż ty?


@Trae: Rakiem jest podszywanie się pod cudzą wiarę i trollowanie. Dodatkowo rakowe jest bycie idiotą i nieznajomość tradycyjnego pochówku żydowskiego, a posługiwanie się nim w celach własnej propagandy. Neuropki tyle mówią o antysemityzmie, a wyśmiewają żydowską świętość. Dobrze wyjaśniłem?
  • Odpowiedz
Dodatkowo rakowe jest bycie idiotą i nieznajomość tradycyjnego pochówku żydowskiego, a posługiwanie się nim w celach własnej propagandy.


1. W Polsce jest obowiązek pochówku w trumnie
2. Judaizm dopuszcza użycie trumny podczas pochówku

Neuropki tyle mówią o antysemityzmie, a wyśmiewają żydowską świętość. Dobrze wyjaśniłem?
  • Odpowiedz