Wpis z mikrobloga

Ma ktoś domowy internet LTE no limit z Plusa? Chciałbym poczytać opinie. Niedługo kończy mi się umowa z Orange(internet stacjonarny przez kabel, na umowie "do 10Mb/s" ale 4,5 to max) i szukam alternatyw, jednak mam jakąś niechęć do internetu mobilnego/radiowego ze względu na limity i dużą zależność od pogody. Na tę chwilę planowałem zmienić na Netie (w mojej lokalizacji po kablu to jedynie Orange/Netia).
#plus #internet #orange #netia
  • 16
LTE nie jest alternatywą dla kabla

no, chyba że masz stalowe nerwy


@Willy666: albo neostradę od orange na osiedlu domków jednorodzinnych. Ja już wolę jechać na lte niż #!$%@?ć się na to, że co chwila rwie synchronizację i orange już nawet nie udaje, że próbuje rozwiązać zgłoszenia "bo takie są kable i ciesz się, że w ogole masz te 5mbit"
@SamNieWiemKto: rozumiem. Kable mogą być do d... ale sprzedawanie internetu w opcji do 10mb przy łączu które ledwie sobie radzi z 5-5,5mbit i kasowanie tyle samo jak za łącze obsługujące te 10mb (i twierdzenie, że nie da się i 20 letnie kable są dobre) to jest dla mnie zwyczajne art. 286 § 1 kk
@SamNieWiemKto: LTE nigdy nie stanie się internetem domowym, za mało jest zasobów częstotliwości i zbyt dużo interferencji pomiędzy stacjami. Jako internet domowy używam ultraszybkiego lokalnego dostawcy z południa Polski. Taryfy 900 Mb, żadnych limitów. Przewaga lokalnego jest taka, że na infolinii siedzą kompetenti ludzie, każdy klient jest ważny i poświęca mu się dużo uwagi. Zresztą proszę poczytać samu:
Portal Konsumenta