Wpis z mikrobloga

Z okazji urodzin sprezentowałem sobie takie oto #ksiazki więc #chwalesie

Przy każdych zakupach dodaję zawsze książkę "Rok 1984" George'a Orwella, aby móc podarować komuś w prezencie, bo dla mnie to jedna z najbardziej uświadamiających i kształtujących lektur w życiu.

W związku z #afera #panamapapers organizuję #rozdajo w którym biorą udział wszyscy. Zasady znacie. Wysyłka na mój koszt. Losowanie 05.04.2016 o 23:59.

W zamian oczekuję od Was propozycji książkowych typu must-read na kolejne urodziny, które już za 11 miesięcy ( ͡ ͜ʖ ͡)
sortris - Z okazji urodzin sprezentowałem sobie takie oto #ksiazki więc #chwalesie 
...

źródło: comment_fis14o7vyhfeZIaA3wEB8apuvJigqEwL.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sortris: Jak Loveceaft Ci się spodoba to polecam też Poego, pisał inaczej jednak to dzięki Loveceaftowi go poznałem. Polecam i wszystkiego najlepszego przy okazji ;-)
  • Odpowiedz
@sortris: 1984 to jedna z książek, które są zdecydowanie przeceniane. Tyle czytałem opowieści, jaka to ona nie fajna itp. Przeczytałem z ledwością. Po prostu dobrnięcie do 80% to jakaś katorga. Później już jakoś poszło, bo coś się zaczęło dziać, ale ten początek to był dramat. Nie polecam. Nawet przy sraniu nie miałem ochoty tego czytać. Tak samo teraz Silmarile męcze trzeci miesiąc. Tylko się #!$%@?, że zacząłem czytać to gówno.
  • Odpowiedz