Wpis z mikrobloga

Jeżdzę na codzień e36, no ale musiałem przewieźć od rodziców do siebie rzecz o większym gabarycie to wziąłem kombi ojca i tak sobie sunę po drodze. Jechałem może 120km/h i zbliżam się do e90, no i jak gościu zobaczył, że ja w Renault Laguna mam go zamiar wyprzedzić to coś mu #!$%@?ło kompletnie xD
Odrazu przyspieszył i nie dawał się wyprzedzić. No to śmieję się z niego ale trzymam się go ciągle, odpuściłem dopiero jak wpadł do miasta i jechał około 100. Oczywiście kierunkowskazy za drogie były i w swojej opcji wyposażenia ich nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jeżdzę swoim samochodem, to ani razu nie spotkałem się z takim zachowaniem.
Czy oni myślą, że jak wyprzedzi ich inna marka samochodu niż bmw to będzie im uwłaczać :D

#bmw #motoryzacja
  • 15
@czlowiek-z-neptuna: Jak kiedyś pisałem tutaj, że E90 to obecnie dresowóz zdecydowanie większy od E36 i E46, to nikt nie chciał wierzyć i niektórzy #!$%@? mnie z góry do dołu. W swoim idiotyzmie przodują oczywiście posiadacze bieda wersji - 320 w benzynie albo dieslu, głównie przedlift i najlepiej czarny. Od takich należy trzymać się z daleka, to co ci ludzie odwalają za kółkiem woła o pomstę do nieba.
@czlowiek-z-neptuna: Wczoraj Reno Thalia (druga generacja) wyprzedziłem wlokącego się Saaba 9-3 (również drugiej generacji). Podczas wyprzedzania gość zaczął przyspieszać, ale na lajcie przeskoczyłem 2-3 auta. Saab chyba włączał turbodoładowanie i zaczął wyprzedzać przed czarnym punktem, na skrzyżowaniach, podwójnej ciągłej aż w końcu mnie wyprzedził i teraz on był dwa auta przede mną po czym kilka kilometrów dalej zjechał do makdonalda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Python: parę dni temu jakiś osobnik w E90 też chyba to poczuł, wyprzedzałem go jadąc w trasie gdzie on się toczył w okolicu 95kmh a ja jechałem może 10 więcej, jak go powoli wyprzedzałem to zaczął przyśpieszać, jak ja docisnąłem gaz (3.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to został z tyłu, ale potem mi wisiał na zderzaku cały czas chociaż nie wyprzedzał, przestał, gdy mu zaświeciłem parę razy
Mnie nagonka na BMW kompletnie nie rusza. Dosiadam obecnie trzeci model serii 5,od 2,5 benzyny w e34, poprzez e39 3,0 diesel, a obecnie e60 535d. Jak w każdej marce, tak i w BMW zdarzają się za kółkiem debile, którzy nigdy prawa jazdy mieć nie powinni. Sam może nie jeżdżę przepisowo, bo ograniczenia prędkości najczęściej ignoruję ale staram się jeździć bezpiecznie, nie wyprzedzam na podwójnej ciągłej tam gdzie ciasno, chociaż często widuje jak