Wpis z mikrobloga

jak bardzo będzie chciała usunąć to wyjedzie zagranicę na zabieg


@SynuZMagazynu: ''salut dla nie mordowania ''( ͡° ͜ʖ ͡°) > pewnie jest trochę możliwości

@SynuZMagazynu: skoro sa mozliwości to po co zabraniać tego w kraju?

i nie moja tylko twoja żona jak coś


@SynuZMagazynu: no to ja mam bordo ty jestes psycho katolem, na żonę mamy podobne szanse czyli 0,5 % ale myslę że nawet
ile jest gwałtów w PL?!


@SynuZMagazynu: Choćby był JEDEN w Polsce to jesto o jeden za dużo, żeby kazac kobiecie 9 miesięcy nosić w macicy owoc tego gwałtu. To tak jakby powiedzieć: no w sumie w Polsce było jedno zabójstwo, no to po co zona w sądzie walczy o sprawiedliwość i odszkodowanie dla rodziny? co za debilne argumenty.

wielkie serce zrytej lewicy


@SynuZMagazynu: uważam się za prawicowca, ale mam godność
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Totalitarne głupie dzieci. Takie rzeczy trzeba rozgrywać demokratycznie i regionalnie. Legalna aborcja czy finansowanie kościołą w całej Polsce to Totalitaryzm, Faszyzm i Bolszewizm czyli naginanie praw, wiary i przekonań większości. Teraz tą ustaw jestem pewien poparło by z 70 % Polaków.
Przypomnę tylko że Ateizm ma na swoim sumieniu więcej ofiar niż wszystkie religie razem wzięte a mam tu na myśli rewolucje w Portugali, Francji, Chile, Hiszpani i Rosji gdzie