Wpis z mikrobloga

@alibomaye: czy tylko mazde 6 brales pod uwage? ile takie kosztuja? Nie lubisz beemek? Te nowe wygladaja zajebiscie, jaka roznica w cenie. Czemu akurat Mazda? i 6 ?
  • Odpowiedz
@RomeYY: Niecałe 87 tysięcy brutto + koszty leasingu. Brałem na firmę, więc tak naprawdę wyjdzie mnie sporo taniej.
@zeusik: To jest akurat trójka. W tym segmencie/ceni nie znalazłem dla siebie nic co bardziej by mi przypadło do gustu. BMW nie za bardzo mi się podobają, a jeszcze biorąc pod uwagę cenę, tak naprawdę nie wiem za co, to odpadały w predbigach.
@Grzesiek1010: Tak jak mówię to
  • Odpowiedz
@alibomaye: blokada na pedały, kierownice, skrzynie biegów + ubezpieczenie wszystkiego co się da jest? a tak na serio to polecam odcięcie pompy. Skąd pomysł na tak chodliwe autko? szerokości :D
  • Odpowiedz
@alibomaye: piękne auto mireczku, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją trójkę odebrałem miesiąc temu i niestety dealer nie powiedział, że będzie wersja Enso a prawdę mówiąc sam bym się skusił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@alibomaye: niech Cię Madzia wozi i nigdy nie zawodzi. Zazdroszczę serio, bo to najładniejszy zwyczajny samochód ostatnich lat. Ale załatw sobie jakieś zabezpieczenie niestandardowe, bo szkoda takiego cuda na części.
  • Odpowiedz