Wpis z mikrobloga

@cojanie: Ogólnie się zamykają, ale po necie krąży filmik jak złodziej odjeżdża jakąś Mazdą6 i całość zajmuje mu nie więcej jak 1,5 minuty. Także krąży opinia, że równie dobrze można szóstkę zostawiać otwartą (przynajmniej w Warszawie) :)
  • Odpowiedz
@alibomaye: Jeśli nie masz jeszcze zabezpieczenia do niej i szukasz to odezwij się do mnie. Szwagier pracuje w firmie która montuje zabezpieczenia (karty/pinpady) i maja podpisane umowy z Mazdą wiec gwarancja zostaje. Mazda sama się do nich zglosila po falach kradzieży. Firma jest z Lodzi i jest Liderem na rynku zabezpieczen od 1999r. Pracują w systemie b2c i b2b
  • Odpowiedz
@StalyklientPolmosu: @alibomaye: @kulisz: fabryczne zabezpieczenie jest nic nie warte gdyż jest fabryczne. To znaczy tyle, że zamontowane zostało w każdym samochodzie w ten sam sposób. Najlepiej zrobić coś swojego tylko tutaj proponowałbym poszukać informacji dotyczącej sposobu kradzieży. Na przykład w przypadku Accorda podobno podpinają się do komputera przez lusterka elektryczne.
  • Odpowiedz
@Ettercap: Ogólnie wziąlem wersję limitowaną Enso, bo tylko w tej jest fajna tapicerka. W sensie nie chciałem skóry, a zwykła tapicerka w Maździe wydaje mi się dość plastikowa. Tutaj wrzucili zamsz z elementami skórzanymi. Tyle, że takiej tapicerki nie dostaniesz w najmocniej doposażonej wersji więc coś za coś. Silnik 120KM z planem odblokowania na ponad 165KM, bo to ten sam silnik tylko zduszony elektronicznie. Niestety 165KM ma inaczej zestrojoną skrzynię (krótsze
  • Odpowiedz
@alibomaye: mała sugestia. Ze względu na bardzo słabe zabezpieczenie antykorozyjne, zapytaj w ASO o konserwację fabryczną. Na górnym Śląsku koszt takiej jak pytałem to około 1k PLN brutto robione przez ASO więc gwarancja zostaje. Lepiej teraz póki świeże podwozie :)
  • Odpowiedz
@Aerodeckvv: Trochę w innych kolorach jeździ, ale nie da się ukryć, że czerwonych najwięcej. Cóż, zdecydowałem, że wolę wybrać kolor, który mi się najbardziej podoba niż wyróżniać się z "tłumu" :)
  • Odpowiedz
@alibomaye: Złodziejami się nie przejmuj. Zawsze możesz zainstalować dodatkowe bezpieczenia (bear lock albo coś) ale boom na kradzieże tego auta minął, a i sam producent zastosował fiksy w zabezpieczeniach.
  • Odpowiedz
@shinman: W tej cenie to szczerze mówiąc mogłem mieć 2 Tipo albo pół jakiegoś Mercedesa. Tylko co z tego? :)
@NMetyloAmfetamina: Z tego co można wyczytać na forum to różnica to koło 1 do nawet 2 litrów. Nie skreślaj 120, bo naprawde fajnie sie zbiera, z fabryki zwykle wyjeżdża tak naprawde około 130, a tak jak wspominałem można odblokować do około 170KM.
  • Odpowiedz