Wpis z mikrobloga

@alibomaye:
Gratuluję nowego auta, ale tak jak napisali ludzie wyżej - koniecznie zrobić jakieś odcięcia zapłonu, przełączniki, (czy nawet kup jakąś tanią komórkę i prepaida i trzymaj ją gdzieś ukrytą w aucie - GPS jest łatwo zakłócić)
W każdym razie życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję że nikt jej nie ukradnie.

@Aerodeckvv:
Widziałem jeszcze białą i czarną, ale widać wszyscy wolą czerwone ;P
  • Odpowiedz
@vagner: Na razie nic o tym nie słyszałem, wyjdzie w praniu.
@m4kb0l: Standardowo programista 15k :) A tak serio to rzeczywiście IT tylko tester (+nazwijmy to początkującym developerem) za na razie sporo mnie niż te 15k.
@mikulus: Tak, dorzucali jakiś dodatkowy immobiliser.
  • Odpowiedz
@bazingaxl: Heh, rodzice nic nie dopłacali i mieszkania też mi niestety nie kupili ;) Po prostu #!$%@? jak mały samochodzik i w końcu trzeba sobie jakieś przyjemności sprawić. Sporo mniej niż 15k, ale też sporo, sporo więcej niż średnia krajowa, więc na samochód mogę sobie na razie pozwolić i oby nic się w tej kwestii nie zmieniło ;)
  • Odpowiedz
@alibomaye: uwazaj z remapowaniem silnika. To, ze elektronicznie zduszony to jedno, ale sporo elementow moze byc dopasowanych wytrzymaloscia pod nizsza moc. No i wszelka elektronika i oprogramowanie, tryby sport, etc. Jak ktos ci #!$%@? oprogramowanie, to bedzie wariowac.
  • Odpowiedz