Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki!

Ruszamy z wersją na Windowsa! Moim zdaniem wygląda dużo lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º), ale ocenę pozostawiam Wam. Dodatkowo kilka nowych funkcjonalności - między innymi: wskazywanie zniszczonego elementu oraz wyświetlanie maksymalnych naprężeń ściskających i rozciągających.
Już niedługo więcej informacji na temat konkursu z nagrodami:)

Zachęcam do komentowania:) Mam nadzieję, że zagra kilka osób i już niedługo będę mógł puścić oficjalną wersję:)

Link do gry: FEAT

Tak wyglądała wcześniej: OLD

Wołam zainteresowanych: @skethoo, @AlmostDivine, @Pommernstellung, @Narkan, @draculeq, @pr0t3r, @StaraSzopa, @mk321, @cherrycoke2l, @Achim, @sommerfeld, @kadetPirx, @wojciech-plewinski, @styroslaw, @nilfheimsan, @applicattura, @TadeuszSynZygmunta, @tbong, @BrodatyBronek, @sandman89, @PawEHO, @progresywny, @BetonowyBrodaczBezAfro, @levelus, @babcia_w_kapciach, @Wapniak, @maciekmm_net, @KaszaGryczana, @LEPIEJWIDOCZNY_WIDOCZNIELEPSZY, @zarsthor, @Invalidus

Jak ktoś nie chcę, żebym go wołał, proszę informację na PW.

#feaoftruss , #bridge , #bridgebuilder , #bridgeconstructor , #gamedev , #unity3d , #unity , #fea , #most , #mosty , #csharp , #mes, #budownictwo, #gry, #grypc, #gryonline, #politechnika
FEAofTruss - Hej Mirabelki i Mirki!

Ruszamy z wersją na Windowsa! Moim zdaniem wyg...

źródło: comment_okO2VkWnE27l76zRGXDczzCIZumteDdh.jpg

Pobierz
  • 19
@FEAofTruss:
Odnośnie tutoriali: nikt ich nie czyta. Mówię serio. Tylko interaktywne coś dają.
Nie wiem jak włączyć tryb żeby było widać naprężenia (jeżeli to przycisk w prawym górnym to on nie działa i w sumie nie wiem co robi).
Jak zrobisz #!$%@? most i gra zablokuje czołg przed przejazdem to napierniczając spację i tak da się przejść.
Wizualnie to tak nostalgicznie bym powiedział ;)
BTW Czy tylko u mnie UI jest
  • 0
@Kozun: to ewidentnie coś jest u Ciebie nie tak, naprężenia powinny być widoczne automatycznie, ale można je włączyć. Pomyślę o lepszym tutorialem w przyszłości. Dzięki!
@FEAofTruss: BTW pomyśl o tym aby zamiast tych komunikatów o tym ze most jest słabo zaprojektowany to może włączyć mimo to symulację i dać mu się zawalić? Patrzenie jak samochodzik się topił było frajdą mimo, że przegraliśmy. Taka mała nagroda pocieszenia. Taki napis tylko frustruje.