Wpis z mikrobloga

#programowanie #java #pracait
Miraski, jak wygląda sytuacja na rynku pracy dla programistów groovego? Obecnie pracuję w firmie i piszemy tu sporo w groovym, ale zastanawia mnie jak to wygląda w innych firmach i czy jest sens się na to nastawiać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mave: Co ma portal dla HR'u do pracy? To ze HR'owiec cos sobie pisze nie oznacza ze praca jest ... ja napisze:

Zatrudniam kazdego z IQ < 60!

Czy dam komus tym napisem prace? Nie ... wiec LinkedIn to tylko portal do CV, a nie pokazujacy oferty pracy.
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu ze:

LinkedIn: ofert pracy X (powiedzmy ze 40) - same HR'owe dziwne wynalazki.
CWJobs: ofert pracy X (strzelam danymi z d--y: 200) - w tym filtrowanie do lokacji, wyplaty i inne filtry pomagajace faktycznie znalezdz prace.

Nie neguje tego ze tam mozna, pisze tylko ze nie jest to wyrocznia, i nie jest to portal do znajdywania pracy.
  • Odpowiedz
@kudlaty9102: wow, ale dlaczego groovy? Może i gupie pytanie, ale tak mi się kojarzy że to mało popularny język z tych jvmowych. Groovy kojarzę tylko dlatego że używa go Gradle :-)
  • Odpowiedz
@b0lec: W sumie to nie wiem czemu padło na groovy. Ale mamy swoją dosyć rozbudowaną apkę do tworzenia systemów obiegu dokumentów i całą logikę biznesową piszemy w groovym. Jest to szybkie i wygodne bo zapisujesz skrypt i zaraz widzisz jak działa. Tylko zastanawiam się czy jest to popularny język czy raczej nie bardzo i jakie ma opinie w branży.
  • Odpowiedz