Wpis z mikrobloga

1. Wpadnij na plan fajnej wycieczki 6 miesięcy temu.
2. Ogłoś plan na fejsie.
3. milion piecet sto dziewięset chce jechać!
4. Powiedz ze max 5 osób bo większą ilość to trudność transportu i psuje klimat wycieczki.
5. Hurt Durr po co się ogłaszasz ( najwięcej bólu dupy mają osoby które bankowo nie pojadą, bo wiesz o tym)
6. Ok mniej więcej ugraj 7 osób które 100% wiesz ze nie maja obowiązków, rodziny, dziecka, i innych czynników które by coś nie poszło nie tak.
7. Grupa na fejsie żeby móc rozmawiać.
8. Pierwszy miesiąc milion piecet postów.
9. Ogłaszasz Plany trasy.
10. Jedna osoba ma coś z kolanami ona nie będzie chodzić tyle odpada i ból dupy, bo ona chciała pojechać namiot i kiełbasa alko.
11. Reszta spoko fajna trasa, fajne miejsca do zwiedzania.
12. Powiedz co mnie więcej trzeba mieć.
13. Dwie osoby się wycofują bo nie mają kasy na "#!$%@?" ale na kluby i alko nie szkoda wydawać co tydzień 150 zł ale za sprzęt o wartości 200 zł który po przyjeździe można sprzedać nawet jak się nie wkreci to nie szkoda.
14. #!$%@? over 9000 i powiedz ze muszą mieć minimum za 100 zł juz #!$%@? niech jest.
15. Jedna osoba wraca do wyprawy.
16. Dwa miesiące do wyprawy.
17. Jedna osoba się #!$%@? i #rozowypasek z nami jedzie.
18. Super #!$%@? na początku było ze męski wypad a teraz zmiana planów.
19. Jeszcze nie ogarnąłes czy ona z nami jedzie to widzisz ze jest już w grupie i milion postów od niej.
20. Ma lustrzankę ona będzie fotografem i dokumentalista, ona się zna na tym. Kitowym obiektywem rewolucję wyprawia.
21. No #!$%@? niech jedzie.
20. Nie podoba się to dwóm i odpadają, sami jada tez w spoko miejsce i pytają się czy jedziesz.
23. Nie, honor i ojczyzna. Obiecałem, rozganizowalem wiec jadę z tej pierwszej.
24. Różowy wrzuca oferty z hotelu pobliżu wycieczki.
25. wtf przecież wspimy pod tarpem w śpiworze.
26. Ona ze chyba nas #!$%@?, że ona nje jedzie i jej misiek tez nie.
27. Dograj jednego i pisz wiadomość na fejsie do innych co chcieli.
28. Chciało milion teraz nikt.
29. Miesiąc do wyprawy.
39. Nikt ale to nikt nic nie pisze, moje posty bez odpowiedzi.
40. Dwóch odpada, jeden ma #!$%@?, drugi tez ale odpowiada ze jedzie ale niv w tym kierunku nie robi.
41. Samemu zbyt ryzykowne jechać.
42. I na #!$%@? to wszystko #!$%@? było, szkoda strzepiv ryja.

#gorzkiezale
  • 97
  • Odpowiedz
@Przegrywens: Zaraz zaraz, chcesz powiedzieć że przez 6 miesięcy ogarniałeś wycieczke w świętokrzyskie?
Chcesz powiedzieć że potrzebujesz kilka miesięcy planowania żeby pojechać do Kielc?
O ile ten plan nie obejmował zamachu na Wojewodę, próby przejęcia strefy mafijnych wpływów i przejęcia kanałów przemytu ludzkiego i narkotykowego, oraz stworzenie wiarygodnej przykrywki w postaci firmy usługowej to nie jestem w stanie w to uwierzyć.

To w końcu opolskie, czy świętokrzyskie?
Wydaje mi się koleżko
  • Odpowiedz
@Przegrywens:

ma lustrzankę ona będzie fotografem

#!$%@?, najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) laska kupi sobie lustrzankę i wszędzie ją wozi bo jej szkoda że tyle hajsu #!$%@?ła i fotografuje nawet psa jak sra. typowe

chciało milion teraz nikt

typowe. na ludziach nie warto polegać
  • Odpowiedz
@Przegrywens: To się robi inaczej - dzwonisz tydzień wcześniej do lewaka "LEWAK, IDZIEMY Z BUTA DO KALINGRADU?" "SPOKO".

I ruszacie.

Przez fejsa da się umówić na piwo, ale omawianie tam poważniejszych rzeczy to pomysł 2\10, jeśli nie gorzej.
  • Odpowiedz
@Przegrywens: Skoro tak dobrze to organizujesz jak sam twierdzisz to zrób z tego biznes. Pewnie sporo osób by zapłaciło za taką możliwość takiego chodzenia i zwiedzania terenu.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzikidziq: gdzie dokładnie na początek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety nie mam doświadczenia w wyjazdach za granicę, a jak jechac to żadne allin, tylko samemu wszystko ogarnąć ;)
  • Odpowiedz
@Przegrywens: Dałeś dupy z organizacją.
1) Zbierasz od każdego chętnego XXX zł na bilety zawczasu i nikt nie zrezygnuje.
2) Zgadzasz się na poważne zmiany (miał być męski wypad) to nie dziw się że nagle wszystko zacznie się zmieniać (spanie w hotelu)
  • Odpowiedz
@Przegrywens: opis taki, jakby co najmniej miała to być wyprawa na mount everest, a ty mówisz o jednym noclegu, biwaku i oglądaniu dwóch miejscówek, a całość organizujesz pół roku wstecz xD no nie wierzę, u nas takie wypady się organizuje na spontana 3 dni przed weekendem.

Ja planowałem wypad do Chin w 6 osób na miesiąc, wszyscy bilety pokupowane i nagle 4 osoby wypadają jednego dnia (nie mam żalu, czwórka powiązana
  • Odpowiedz