Wpis z mikrobloga

1. Wpadnij na plan fajnej wycieczki 6 miesięcy temu.
2. Ogłoś plan na fejsie.
3. milion piecet sto dziewięset chce jechać!
4. Powiedz ze max 5 osób bo większą ilość to trudność transportu i psuje klimat wycieczki.
5. Hurt Durr po co się ogłaszasz ( najwięcej bólu dupy mają osoby które bankowo nie pojadą, bo wiesz o tym)
6. Ok mniej więcej ugraj 7 osób które 100% wiesz ze nie maja obowiązków, rodziny, dziecka, i innych czynników które by coś nie poszło nie tak.
7. Grupa na fejsie żeby móc rozmawiać.
8. Pierwszy miesiąc milion piecet postów.
9. Ogłaszasz Plany trasy.
10. Jedna osoba ma coś z kolanami ona nie będzie chodzić tyle odpada i ból dupy, bo ona chciała pojechać namiot i kiełbasa alko.
11. Reszta spoko fajna trasa, fajne miejsca do zwiedzania.
12. Powiedz co mnie więcej trzeba mieć.
13. Dwie osoby się wycofują bo nie mają kasy na "#!$%@?" ale na kluby i alko nie szkoda wydawać co tydzień 150 zł ale za sprzęt o wartości 200 zł który po przyjeździe można sprzedać nawet jak się nie wkreci to nie szkoda.
14. #!$%@? over 9000 i powiedz ze muszą mieć minimum za 100 zł juz #!$%@? niech jest.
15. Jedna osoba wraca do wyprawy.
16. Dwa miesiące do wyprawy.
17. Jedna osoba się #!$%@? i #rozowypasek z nami jedzie.
18. Super #!$%@? na początku było ze męski wypad a teraz zmiana planów.
19. Jeszcze nie ogarnąłes czy ona z nami jedzie to widzisz ze jest już w grupie i milion postów od niej.
20. Ma lustrzankę ona będzie fotografem i dokumentalista, ona się zna na tym. Kitowym obiektywem rewolucję wyprawia.
21. No #!$%@? niech jedzie.
20. Nie podoba się to dwóm i odpadają, sami jada tez w spoko miejsce i pytają się czy jedziesz.
23. Nie, honor i ojczyzna. Obiecałem, rozganizowalem wiec jadę z tej pierwszej.
24. Różowy wrzuca oferty z hotelu pobliżu wycieczki.
25. wtf przecież wspimy pod tarpem w śpiworze.
26. Ona ze chyba nas #!$%@?, że ona nje jedzie i jej misiek tez nie.
27. Dograj jednego i pisz wiadomość na fejsie do innych co chcieli.
28. Chciało milion teraz nikt.
29. Miesiąc do wyprawy.
39. Nikt ale to nikt nic nie pisze, moje posty bez odpowiedzi.
40. Dwóch odpada, jeden ma #!$%@?, drugi tez ale odpowiada ze jedzie ale niv w tym kierunku nie robi.
41. Samemu zbyt ryzykowne jechać.
42. I na #!$%@? to wszystko #!$%@? było, szkoda strzepiv ryja.

#gorzkiezale
  • 97
@markaina: Nie da się w takie miejsce gdzie my jedziemy, ponieważ trzeba trasy rysować z starych niemieckich map plus różne warianty drogi, szpitale itd się mówi ale sam plan robiłem z 3 tygodnie żeby mieć wszystko ugrane z zwiedzaniem itd. Po za tym kwestia finansowa nie każdy z dnia na dzień ma wyrzucić z 5 stowek, urlop w pracy u każdego, organizacja sprzętu, na namiot to mogę jechać nawet ugadujac się