Wpis z mikrobloga

Możecie krytykować użytkowników wykopujących te pierdoły betonowo-zbożowe, ale jak można akceptować zachowanie właścicieli portalu, którzy ani myślą pociągać do odpowiedzialności Elfika, a zamiast tego wprowadzają jakieś mało istotne zmiany w regulaminie?! ...przy okazji nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji, a te humorystyczno-żałosne teksty z klawiatury m__b... jest mi co najmniej nieswojo gdy to czytam. Dobrze mi tu było, ale wykop to nie cały świat. Dzięki za wszystkie uwagi, wartościowe komantarze, wykopaliska. Może 7 miesięcy aktywności to nie dużo, ale biernie przeglądałem wykop już dobrych parę lat, traktując go jako portal z kategorii tych, do których wraca się codziennie. Dlatego rozumiem oburzenie dużej części z nas i nie zamierzam brać dłużej udziału w tej farsie. "Portal tworzony przez użytkowników"?! ....taaaaa..... a praca czyni wolnym.

#afera #usuwamkonto #zboze #beton
  • 5
@dr_king: wykop to była symbioza userów dodających, komentujących i administracji... potem wszedł micro i zaczęło się psuć, a teraz symbioza zamieniła się w pasożytnictwo administracji na userach i userzy się #!$%@?
@TheMan: Jak minister coś spieprzy to lud domaga się jego odwołania i nawet tak nielubiany Tusk ostatnio jednego usunął z funkcji. Na Wykopie wg mnie panuje zamordyzm i jest gorzej niż w Polskim rządzie. Żadnych zmian personalnych administracja nie zrobi bo kultywuje kumoterstwo.