Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ok dzieciaczki trochę was oszukałem to nawet nie są rany tylko rozmazana rozmazana krew ze strupa w dolnej części golenia.
Zazwyczaj robie martwy w dresach a tak sie złożyło że zrobilem bez, do tego doszła duza ilosc powtorzen i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym w trakcie treningu nie zwracalem na to nawet uwagi, obtarcia to normalna sprawa przy martwym zwłaszcza robiąc sumo gdzie po nodze jedzie
@rudy_bigos: 23 serie po 3 powt się na to złożyły + w miare nowy gryf ze świeżym radełkowaniem no i jak mowilem to nie żadna rana tylko rozmazana krew ze strupa na dole, którą po prostu gryf rozmazał wzdłuż golenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Masterczulki: Eddie zawsze na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja całą zimę przećwiczylem w dresach (wiesz jak to jest w garażu :D) i nawet mając zasłonięte golenie i tak zawsze się coś pojawia, nie ma bata żeby przy ciężkich seriach nie zaorać nogi, teraz powrót do krótkich spodenek. Mi tam trochę krwi nie przeszkadza, a nawet dodaje uroku treningowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szefu: A taki mistrzu, ze jak #!$%@? sobie cos na nodze sztanga i ciagnales ja PO nodze, to jest blad techniczny. Ale co ja tam wiem, przeciez #!$%@? 24 serie martwego.

EDIT: A jeszcze doczytalem ze robiles sumo i tak #!$%@?. Beka :)
@ukazuyr: sztangę trzeba ciągnąć po nodze, to są podstawy techniki.
Na filmie Masterczulki Eddie też pewnie robi źle bo ciągnie po nodze ;)
Potrenuj trochę a potem mądruj się w necie

btw nawet podstaw fizyki nie znasz...