Wpis z mikrobloga

Dostał ktoś coś na poprawę pamięci po długotrwałym braniu benzodiazepin? Moja pamięć długotrwała jest dziurawa jak ser szwajcarski, a krótkotrwała jest w takim stanie, że za niedługo zacznę pisać wszystko na karteczkach/telefonie.
#depresja #benzodiazepiny #nerwica #psychiatria
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlynarius: Ostatnie badania pokazują że działanie piracetamu daje efekt w zakresie błędu pomiarowego. Oksyracetam daje podobno lepsze wyniki, ale niestety jest drogi.
@MajsterTS: Alfosceran choliny, Dimetyloaminoetanol (deanol) - zapytaj lekarza o te związki. Rywastygmina w cięższych przypadkach też może być stosowana.
  • Odpowiedz
@MajsterTS: Benzodiazepiny powinno się zażywać ciągiem nie więcej niż kilka tygodni (bodajże 4-6). Mają silny potencjał uzależniający. Przy dłuższym braniu benzo sieje spustoszenie w głowie. Najlepiej będzie jak znajdziesz jakiegoś kompetentnego psychiatrię, który pomoże Ci ogarnąć ten problem.
  • Odpowiedz
@MajsterTS: u mnie lekko ponad rok zażywania. Noopept z relacji mojego brata, zdrowego inteligentnego gościa na 5 roku medycyny (psychiatria) nie działa. Poruszaj się, dotleń ciało przez kardio, ćwicz mózg. Metylofenidat i inne stymulanty ogólnie sobie przy nerwicy odpuść bo do z deszczu pod rynnę.
  • Odpowiedz
cumplu ja zazywam z rok i tez mam dziury jak #!$%@?, ale benzo mi zycie uratowalo w takiej nerwicy bylem. Zreszta jak masz nerwice to generalnie pamięć jest słaba. Jakie dawki zazywasz i czego? jak znajdziesz cos dobrego na poprawe pamięci to wołaj :)
@MajsterTS:
  • Odpowiedz