Wpis z mikrobloga

Też macie tak, że większość gier was nudzi? Ja mam od kilku lat ten problem. Ciężko mi znaleźć grę, której nie usunę po 5 minutach, bo mi coś w niej nie pasuje. Lubię fajną fabułę, doba grafikę (przyjemną dla oka, nie lubię gdy gra jest ciemna XD), przyjemne sterowanie.

Ostatnia gra którą przeszedłem był Far Cry 3, w którego grało mi się bardzo przyjemnie. Wcześniej był Wiedźmin 3 a wcześniej Skryim i Wiedźmin 2. I to by było na tyle gier, które ukończyłem.

Próbowałem Fallouta 1-3/NV ale tam sterowanie i interfejs mi nie podszedł. Nie wiadomo co robić. Ja lubię jak mnie gra prowadzi za rączkę. Idź tam i zrób tamto, przy okazji opowiadając ciekawą fabułę. Wiem, że nie wszyscy lubią takie coś, ale mi np. dlatego nie przypadł Morrowind, a podchodziłem 3 razy. Multum opcji, więcej czasu zastanawiasz się co masz zrobić i jak, niż zacząć to robić. No i był za mroczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubie jak jest dzień w grze, a jak jest noc to ją przesypiam czy coś.

Lubię jak mam jasny cel, wiem że jak coś zrobię, to coś otrzymam w zamian. Nie podchodzą mi różne typowe sandboxy. Czasami lubię pograć w citybuildery, ale nie mam w ogóle talentu do takich gier, tak samo jak do RTSów np.

Trochę gorzkie żale i ściana tekstu, ale może polecicie jakąś grę, która mogłaby mi odpowiadać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam do dyskusji hehe.
#gorzkiezale #gry #problemypierwszegoswiata
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sajr: Z tymi mmo to tak jest, ja pare dobrych lat spedzilem z WoW`em i teraz ciezko znalezc cos co naprawde wciaga a czasu malo zeby wrocic i w sumie to chyba juz nie to co dawniej ;) Everquest Next sie fajnie zapowiadal to anulowali ;/
  • Odpowiedz
@EugeniuszGeniusz: warto, tym bardziej że jest to też tytuł ktory właśnie mocno ciągnie za rączkę, pomimo dość otwartego świata. Przykladowo, masz lekcje o wyznaczonych porach i jesli w ich czasie wykonujesz misje, możesz się liczyć z tym ze zlapie cie prefekt i przerwie ci ją.
  • Odpowiedz