Wpis z mikrobloga

Czlowiek od tygodnia radia nie sluchal... wlacza sobie aby dowiedziec sie dzieje w domu... jingiel... muzyczka... redaktor:
- A dzis porozmawiamy z Ryszardem Petru.
No fajnie zobacze co on ma do powiedzenia.
- Kaczynski szatan, KOD zbawienie, no dana pani spokoj, ich eksperci sa do luftu, szydze sobie, a te ich zespoly to sa do bani, my jestesmy najlepsi, nam slupki rosna jak przywalamy w rzad, trzeba posprzatac rzad, a pozniej zbudowac nowy, etc.

Ja sie #polityka nie interesuje ale ten czlowiek to jakis walniety jest. Czy mi sie wydaje czy on jakis przewrot chce zrobic?
  • 30
@Old_Postman: Czy mówisz o wywiadzie w Trójce? On właśnie mówił, że nie trzeba przywalać w rząd, tylko zająć się swoimi rzeczami.. A słupki przyjdą później. Nie mówię, że tak robi albo zrobi, ale nie przypisuj czegoś, czego nie powiedział. A akurat PISowi eksperci i zespoły są do bani.

Co do sprzątania, powiedziane było: zatrzymać, posprzątać, zbudować nowe.
W politycznych dyskusjach byłoby dużo lepiej, gdyby wszyscy dokładnie cytowali, a nie wyciągali co
@Old_Postman: Wykorzystywanie swojego bardzo pozytywnego wkładu w ten portal, co za tym idzie popularności w celu ośmieszenia konkretnej grupy politycznej. Też słuchałem tego wywiadu i nie chcę twierdzić, że zmanipulowałeś jego wypowiedź, ale na pewno mocno zniekształciłeś i zmieniłeś jej sens.